کد خبر: 89179

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ششمین کنگره ملی جوانان با موضوع مشارکت‌های اجتماعی جوانان اسفندماه ۹۹ به میزبانی کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، میثم پاریزی به برگزاری ششمین کنگره ملی جوانان به میزبانی استان کرمان اشاره کرد و اظهار داشت: این رویداد علمی ـ پژوهشی با حضور تندگویان معاون امور جوانان وزارت و محمدرضا فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان روز 13 اسفندماه در کرمان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه این کنگره به صورت وبینار برگزار می‌شود گفت: در طول برگزاری این رویداد، تعدادی از اساتید برجسته علوم اجتماعی دانشگاه‌های کشور به ویژه دانشگاه‌های تهران و کرمان در حوزه مشارکت اجتماعی جوانان سخنرانی خواهند کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان هدف از برگزاری این کنگره را بررسی ظرفیت‌ها و چالش‌های پیش روی توسعه مشارکت‌های اجتماعی جوانان در سطح کشور عنوان کرد و افزود: در ششمین کنگره ملی جوانان در کرمان آخرین دستاوردهای علمی کشور در این حوزه ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه آیین افتتاحیه کنگره ملی جوانان ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 13 اسفندماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزار می‌شود گفت: این آیین با حضور تندگویان معاون امورجوانان وزارت و محمدرضا فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

پاریزی با اشاره به اینکه در طول برگزاری این کنگره ملی، چهار کارگاه آموزشی نیز برای سمن‌های جوانان استان کرمان برگزار می‌شود افزود: این کارگاه‌های آموزشی عصر روز چهارشنبه به صورت وبینار برگزار می‌شوند.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در کرمان گفت: ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 14 اسفندماه نیز ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار می‌شود.