کد خبر: 23228

بچه ها ممکن است هم برکت بیاورند و هم مایه دردسر باشند و هنگامی که این تصاویر ناممکن را می بینید، این واقعیت ها در حد نهایی اش جلوه گر می شوند.

امیل نیستروم، عکاس بلندپرواز، حدود یک سال در این حوزه کار کرده است. اما چیزی که باید بدانید این است که این ترکیب های فتوشاپ شده دختر محبوب نوزاد خود او را نشان می دهند.

این دختر کوچولو در عکس های مثبتش زیر کاپوت ماشین موتور را تعمیر می کند یا به رنگ کردن دیوارهای خانه کمک می کند. اما در عکس های کمتر مثبت به نظر می رسد که پدر و مادرش را اسیر کرده یا مشغول سواری در پشت هواپیما است!

نیستروم که مقیم شهر اومئا در سوئد است، از شیوه های فریبکارانه ساده ای برای ایجاد این تصاویر جذاب از دخترش استفاده می کند. در اغلب موارد او از یک دستیار (مانند همسرش) استفاده کرده است تا کودک را نگهدارد تا آن شات را بگیرد. او به این خاطر این کار را کرده بود که در زمان گرفتن عکس ها دخترش حتی نمی توانست روی پای خودش بایستد. بعد نیستروم دستان حمایت کننده و سایر عناصر را پاک کرده است.

تصاویر نهایی فوق العاده هستند، و باعث جلب تحسین بسیاری از افراد شدند، از جمله عکس های انتخابی دبیران ۵۰۰x شدند، در مجله" فتوشاپ پراکتیکال" و روی وب سایت Hasselblad منتشر شدند، که نتایج خوبی برای کاری یک ساله به حساب می آید.

این عکس ها بخشی از کار شخصی نیستروم هستند، او در رشته های عکاسی تجاری، عکاسی پرتره، عکاسی عروسی و عکاسی مفهومی هم فعال است.