کد خبر: 5749

یک هتل در مرکز شهر هلسینکی پایتخت فنلاند یک شغل رویایی را به متقضیان پیشنهاد کرده است: امتحان کردن راحتی تمام اتاق‎ها در قبال دریافت دستمزدی مناسب.

جام جم آنلاین به نقل از آتلانتیکو در ادامه نوشت: این هتل فنلاندی شغلی رویایی را پیشنهاد داده است: امتحان کردن تمام اتاق‎ های هتل و تایید راحتی آنها. مالک این هتل در جستجوی یافتن یک فرد خواب آلود حرفه‎ ‎ ای برای کاری به مدت ۳۵ شبانه روز توانست متقاضیان بسیاری را از سراسر جهان جلب کند.

در واقع، تاکنون بیش از ۸۰۰ نفر رزومه خود را برای دستیابی به این شغل رویایی برای مالک هتل فرستاده‎ اند.

تیو تیکا مالک هتل به خبرگزاری فرانسه گفت: گمان می‎ کردم حدود ۱۰۰ نفر متقاضی این شغل شوند اما در حال حاضر از سراسر جهان بیش از ۸۰۰ تقاضا دریافت کرده‎ ام. متقاضیان یک ماه برای فرستادن درخواست خود مهلت دارند.

این هتل فنلاندی که به تازگی بازسازی شده در مرکز شهر هلسینکی قرار دارد.

فردی که برای این شغل انتخاب خواهد شد باید روزانه گزارشی از کیفیت شبی را که در اتاق هتل سپری کرده بنویسد و آن را روی سایت هتل قرار دهد.

تیو تیکا پیش از هرچیز در جستجوی فردی است که از توانایی کافی در بیان محسنات برخوردار باشد تا گزارشی را که می‎ نویسد ارزش خواندن داشته باشد. علاوه براین فرد داوطلب باید دارای تجربه کافی در صنعت توریسم باشد.

همچنین آشنایی کامل به زبان انگلیسی لازم بوده و آشنایی با زبان فنلاندی یک امتیاز محسوب می‎ شود. با این حال، تیکا در مورد دستمزد این شغل رویایی صحبتی نکرده است.

ادامه اخبار