کد خبر: 70483

لیزر موهای زائد صورت و بدن در مجهز ترین مرکز لیزر

در انجام لیزر مو در نقاط مختلف صورت و بدن و سایر خدمات زیبایی و انواع لیزر پوست چهار عامل زیر در کیفیت کار و نهایتا جلب رضایت و اعتماد مراجعین جهت انجام لیزر موهای زائد بسیار موثر است
۱۳ سال سابقه طبابت در رشته تخصصی پوست و مو


لیزر موهای زائد صورت و بدن در مجهز ترین مرکز لیزر واقع در غرب تهران – بلوار مرزداران


آیا می دانید که در انجام لیزر مو در نقاط مختلف صورت و بدن و سایر خدمات زیبایی و انواع لیزر پوست چهار عامل زیر در کیفیت کار و نهایتاً جلب رضایت و اعتماد مراجعین جهت انجام لیزر موهای زائد بسیار موثر است؟ ؟


۱ - کار با لیزر های پیشرفته و بروز دنیا:

توجه داشته باشد که لیزری وجود ندارد که با ان بتوان تمام مشکلات پوستی را لیزر کرد، حتی در مورد لیزر موهای زائد دستگاهای پیشرفته و متعددی وجود دارد، در مواردی ممکن است یک فرد حتی به یک لیزر پبشرفته برای درمان لیزر موهای زائد مقاومت نشان دهد ولی به دستگاه دیگر پاسخ دهد و این یک مزیت برای یک مرکز لیزر است که برای درمان یک مشکل مثلا موهای زائد چند دستگاه مختلف داشته باشد.


در مرکز لیزر غرب تهران – مرزداران سه دستگاه لیزر موهای زائد

(الگساندرایت و لیزر ان دی یگ و لیزر سولاری وجود دارد ) :

با وجود این ۳ دستگاه، دست پزشک معالج عملا باز است که در انواع پوست (سبزه یا روشن) و انواع موها (نازک یا ضخیم) و در موهای مقاوم به لیزر از چه دستگاهی استفاده کند.

توضیح مهم دیگر اینکه در بعضی از موارد (تقریبا ۳۰% مراجعین) علی رغم استفاده از لیزر های متعدد و پیشرفته برای درمان موهای زائد صورت و بعضی از نقاط بدن، باز احتمال مقاومت و خصوصا عود (برگشت موها بعد از لیزر) وجود دارد و اینجاست که میزان تجربه کاری و تخصص پزشک (متخصص پوست) مشخص میشود و به کار می اید و پزشک معالج در بدو مراجعه یک فرد مبتلا به هیرسوتسم (موهای زائد وابسته به هورمون) با دریافت یک شرح حال کامل و دقیق و در صورت لزوم ازمایشات لازم علت بروز موهای زائد را متوجه میشود و بر حسب علت بروز هیرسوتسم فرد را تحت درمان قرار می دهد.

که در اغلب موارد لیزر به تنهایی (با دستگاه و انرژِی مناسب) انجام میشود و همانطور که توضیح داده شد در ۳۰% مراجعین حتما علاوه بر لیزر باید دارو هم تجویز شود، البته افرادی هستند که به دلایل متعدد تمایلی به استفاده از دارو ندارند و در این موارد باید به ایشان متذکر شد که تعداد جلسات درمانی ایشان از حد معمول (۵ تا ۷ جلسه) بیشتر خواهد شد.

۲ - تخصص:

معمولا لیزر پوست و مو در فیلد یا رشته کاری و تخصصی پزشک متخصص پوست و مو است

اطلاع رسانی: هر گاه بعد از نام یک پزشک – کلمه پوست و مو را مشاهده کردید لزوماً به معنای متخصص پوست نیست و معمولاً این عزیزان پزشک عمومی هستند که در رشته پوست ومو ولیزر هم فعالیت میکنند.

در صورتی که در مرکز لیزر غرب تهران کلیه خدمات لیزر پوست و مو تحت نظارت کامل و توسط دکتر رضیعی متخصص پوست و مو، و عضو هئیت علمی دانشگاه تهران انجام میشود.

۳- لیزر فراکشنال برای درمان جای جوش:

RF یا رادیو فرکونسی و لیزر اربیوم سلاس (افیرم) برای جوان سازی صورت - لیزر کیو سوئیچ برای کک و مک و انواع لک - لیزر ۵۸۵ نانومتر (لیزر گلد) برای درمان ملاسما یا لک بارداری و قرص - لیزر ان دی یگ و ای پی ال برای درمان قرمزی صورت و سایر موارد… می باشد.

در یک سال اخیر، لیزر RF فراکشنال سوزنی و لیزر اربیوم فراکشنال در دنیا ساخته شده و این دو نوع لیزر هم در چند ماه اخیر در مرکز لیزر غرب تهران (مرزداران – گیشا) نصب شده و در درمان چروک, شلی و افتادگی صورت, و همچنین درمان کمکی برای اسکار محل زخم و بخیه و اسکارهای عمیق و فرو رفته بعد از جوش صورت به همراه لیزر فراکشنال سی او تو (درمان ترکیبی) کاربرد ویژه ای دارند۴ - تعرفه عادلانه:
مبالغ دریافتی در این مرکز در مقایسه با سایر مراکز بسیار منصفانه و مناسب تر نسبت به سایر همکاران متخصص پوست می باشد.
و نکته مهم تر این است که فرد مراجعه کننده با اطمینان خاطر می داند که به یک مرکز پیشرفته لیزر پوست و مو در تهران مراجعه کرده است.دکتر رضیعی - متخصص پوست و انواع لیزرهای پیشرفته


نشانی: بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و دانش (شهید آریافر) ، کمی جلوتر از بانک سامان، پلاک ۱۲۲، طبقه اول

تلفن تماس: ۴۴۲۰۱۶۹۳ و ۴۴۲۵۵۵۵۷