کد خبر: 71487

ˈمحمود حدادیانˈ بیان کرد: ۲۰ فوتبالیست از ۹ استان کشور به اردو دعوت شده اند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان که متشکل از پنج مربی است، پیگیری می کنند.

به گزارش کرمان خبر:رییس هیات ورزش های نابینایان استان کرمان در این رابطه  گفت : این اردو به مدت هشت روز و هر روز در دو نوبت تمرین برگزار خواهد شد.

ˈمحمود حدادیانˈ بیان کرد: 20 فوتبالیست از 9 استان کشور به اردو دعوت شده اند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان که متشکل از پنج مربی است، پیگیری می کنند.

وی تصریح کرد: امکانات خوابگاهی و زمین استاندارد ویژه نابینایان در کرمان وجود دارد و به دلیل وجود همین امکانات درخواست میزبانی این رقابت ها را از فدراسیون مطرح کردیم و مورد قبول قرار گرفت.

حدادیان، افزود: از شش مرحله اردوی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان، سه مرحله اردو در کرمان برگزار خواهد شد که اردوی بعدی در خردادماه سال جاری خواهد بود.

وی اظهار کرد: ˈصادق رحیمیˈ و ˈمحمدرضا مهنی نسبˈ به عنوان بازیکن و ˈایمان فرحبخشˈ به عنوان مربی و ˈمحمود حدادیانˈ به عنوان سرپرست از کرمان در این اردو شرکت دارند.

وی گفت: تیم ملی فوتبال پنج نفره کشور خود را برای حضور در مسابقات پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی که اواخر شهریور سال جاری برگزار می شود، آماده می کند.