کد خبر: 71563

پیشکسوت هندبال کرمان:

: پیشکسوت هندبال کرمان با بیان اینکه تیم هندبال مس باید به جایگاه اصلی‌اش در لیگ برتر دست یابد، گفت: سرمربی تیم هندبال مس کرمان برخلاف وعده‌هایش موفق نشد، موقعیت از دست رفته این تیم را بار دیگر در سطح کشور و لیگ برتر هندبال ایران بازگرداند.

به گزارش کرمان خبر، سید مهدی موسوی  در واکنش به صحبت‌های سرمربی تیم هندبال صنعت مس کرمان اظهار کرد: سال گذشته هنگامی که وی ابلاغ سرمربی‌گری خود را در باشگاه مس از شهبازی مدیرعامل وقت این باشگاه دریافت کرد  در گفت‌وگویی با سایت باشگاه مدعی شد، آمده است که از اعتبار و آبروی از دست رفته هندبال مس دفاع کرده و این اعتبار و آبرو را بازگرداند.

پیشکسوت هندبال کرمان افزود: وی حتی در این مصاحبه‌اش مدعی شد، می‌خواهد مس را در جایگاهی بهتر و بالاتر از جایگاه تیم تحت هدایت کادر فنی سابق قرار دهد.

موسوی بیان‌کرد: سوال من از این سرمربی این است، لیگ به پایان رسیده اما آیا آبرو و اعتبار از دست رفته مس بازگشته و آیا مس در بین 3 تیم بالای جدول در لیگ جایگاهی پیدا کرده است و یا به واسطه آن تنها کادر فنی سابق تیم مورد هجوم حملات قرار گرفته است.

پیشکسوت هندبال کرمان اظهار کرد: ظاهرا سرمربی هندبال مس همچنان از این مسئله غافل است و می‌داند تمام آن حرف و صحبت‌ها تنها یک بازار گرمی و بازی با افکار عمومی بوده است. 

موسوی تصریح کرد: اگر بخواهیم به نتایج مس در این فصل از مسابقات با توجه به شرایط لیگ و تیم‌های رقیب نگاهی کنیم، خواهیم دید که این تیم ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شده و تیم مس با توجه به شرایط لیگ می‌بایست به آسانی در بین دو تیم بالای جدول جای می‌گرفت.

پیشکسوت هندبال کرمان خاطرنشان کرد: جدا از تیم سبزوار که به مقام قهرمانی رسید، تیم های مشهد و یزد پیش روی مس در جدول قرار گرفتند.

موسوی افزود: با توجه به انحلال سپاهان و کوچ دست جمعی بازیکنان این تیم به تیم سبزوار، تیم نیک اندیش نماینده اصفهان نیز در لیگ امسال سال پر فروغی را نداشت و نتوانست هندبال مد نظر اصفهانی‌ها را در کشور ارائه دهد.

پیشکسوت هندبال کرمان بیان کرد: حال جای سوالات بسیاری در اذهان برجای خواهد ماند که چرا سرمربی مس کرمان با توجه به این شرایط لیگ و گسترده بودن چتر حمایتی مسئولان سابق و فعلی باشگاه از این تیم، این چنین سعی در توجیه نتایج ضعیف خود دارد.

موسوی خاطرنشان کرد: آیا کسب عنوان چهارمی تا این اندازه افتخار دارد که از طریق سایت رسمی باشگاه مس اعلام می‌شود آرزوی برخی‌ها قعر نشینی مس بوده است.