کد خبر: 71711

سیف الهی:

شهردار کرمان از بهره‌برداری از پایانه جدید مسافربری کرمان و قطع سرویس دهی در پایانه قدیم این شهر خبر داد.

به گزارش کرمان خبر ، ابوالقاسم سیف‌الهی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران گفت: شرکت‌های مسافربری کرمان دفاتر و اتوبوس‌های خود را از ساعت 12 شب گذشته با هماهنگی که با اداره کل حمل و نقل پایانه‌ها، حوزه فرمانداری، استانداری و شهرداری کرمان صورت گرفت به ترمینال جدید واقع در بلوار شاهد شهر کرمان منتقل کردند.

وی با اشاره به قطع سرویس دهی در پایانه قدیم کرمان ادامه داد: در حال حاضر پیاده و سوار کردن مسافران به ترمینال جدید منتقل شده است.

این مسئول یادآور شد: تمامی دفاتر فروش بلیط در داخل شهر و همچنین در مجموعه پایانه جدید موظف به ارائه خدمات به شهروندان و مسافرین هستند.

شهردار کرمان از استقرار پاسگاه نیروی انتظامی در مجموعه ترمینال جدید در آینده نزدیک خبر داد و افزود: در حال حاضر مامورین شهرداری و مجموعه پایانه‌های شهرداری سرویس دهی پایانه را انجام می‌دهند.

سیف الهی گفت: از ساعت 12 شب گذشته تاکسی‌ها، اتوبوس‌ها و همچنین افرادی که مسافرین مهمان دارند در محل ترمینال جدید حاضر شده و افراد را به مکان های مورد نظر منتقل می کنند.

شناسایی و رفع نواقص پایانه مسافربری جدید کرمان

وی از شناسایی و رفع نواقص این مجموعه طی چند روز آینده خبر داد و افزود: ترمینال جدید کرمان از روز دوشنبه رسما کار خود را آغاز خواهد کرد.

شهردار کرمان گفت: طی امروز و فردا مسافرگیری در پایانه جدید به صورت آزمایشی انجام شده و عملا این پایانه به مکان جدید منتقل شده است و امیدواریم که با کمک شرکت های مسافربری و همچنین تکمیل خدمات بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم.

سیف الهی تصریح کرد: تاکسی هایی که در پایانه جدید به کار گرفته می شوند در واقع همان مجموعه تاکسی های پایانه قدیم هستند و اگر خطوط نیاز به افزایش قیمت داشته باشد این امر توسط مسئولین تاکسیرانی کرمان بررسی و در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

شهردار کرمان یادآور شد: چنانچه تغییری در نرخ کرایه تاکسی های خط پایانه کرمان رخ دهد از طریق صدا و سیما و جراید اطلاع رسانی خواهد شد.