کد خبر: 71793

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کرمان:

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کرمان گفت: نخستین شبکه اجتماعی مجازی دانش آموزی با نام سربازان الکترونیکی انقلاب در کرمان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کرمان خبر  ، رحمان جلالی جواران در نشست شورای آموزش و پرورش استان کرمان که در مجتمع تفریحی آموزش و پرورش در کوهپایه کرمان برگزار شد ، اظهار کرد: در حوزه‌های دانش‌آموزی بحث‌های رسانه‌ای باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

وی بیان کرد: در اوقات فراغت دانش آموزان از ساخته‌های دفاعی و نظامی نظیر تولیدات هوانیروز کرمان بازدید شود.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کرمان افزود: بازدید از دستگاه سمیلاتور شبیه‌سازی شده در هوانیروز کرمان می‌تواند برای دانش آموزان و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های نظامی و دفاعی کشور موثر باشد.

جلالی‌ جواران تصریح کرد : منابع مالی اتحادیه انجمن اسلامی که یک موسسه علمی است  به سبب اخذ عوارض خدمات شهری با مشکل مواجه شده است.

وی بیان کرد: شورای شهر کرمان اعلام کرده است این موسسه باید عوارض خدمات شهری بپردازد در حالی که این اقدام اتحادیه را دچار مشکلات مالی می‌کند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کرمان خاطرنشان کرد: طبق قانون اتحادیه انجمن اسلامی و نیز موسسه علمی تحت حمایت آن، از پرداخت عوارض خدمات شهری معاف هستند.

مراکز سیار کانون پرورش فکری کرمان در اختیار طرح اوقات فراغت

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودک ونوجوان کرمان نیز در این نشست بر آمادگی این کانون برای ارائه خدمت در طرح اوقات فراغت خبرداد.

گنجعلیخانی حاکمی اظهار کرد: چهار مرکز سیار شهرستانی کانون پرورش فکری استان در اختیار  طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان در مناطق محروم قرار می‌گیرد.

40 هزار دانش آموز عضو سازمان دانش آموزی در کرمان هستند

رئیس سازمان دانش‌آموزی استان کرمان نیز با اشاره به عضویت 40هزار دانش‌آموز در این سازمان،گفت: 400مربی ارشد فعالیت‌های سازمان دانش آموزی را هدایت می‌کنند.

علی کارگر زاده خاطرنشان کرد: دو اردوگاه بزرگ شهید باهنر و شهید رجایی در کرمان برای استفاده در طرح اوقات فراغت آمادگی دارند.