کد خبر: 71825

معاون بازرگانی صنعت ومعدن کرمان خبرداد

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از آغاز طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از امروز در سطح استان خبرداد و گفت: این طرح تا نیمه ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

به گزارش کرمان خبر ، مصطفی زریسفی گفت: طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از امروز در سطح استان کرمان آغاز و تا نیمه ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این طرح قابل تمدید است، افزود: اقلام متفاوتی چون گوشت، مرغ، برنج، قند و شکر در این طرح با قیمت مشخص و تعیین شده و  به فروش می‌رسد.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: استان کرمان در پنج قلم کالای فوق  7هزار تن سهمیه دارد که برای اجرای طرح ضیافت ویژه ماه رمضان توزیع می‌شوند.

زریسفی تصریح کرد: طرح ضیافت در سطح استان و در قالب فروش در فروشگاه‌های بزرگ انجام می‌شود و قابل تمدید است.

وی افزود: در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان قیمت هر کیلو گوشت مرغ منجمد 5 هزار و750تومان، گوشت قرمز داخلی 15هزار و750تومان، گوشت قرمز وارداتی 16هزار و800 تومان، قند 2هزار و 200تومان، شکر یک هزار و 940تومان و هر کیلو برنج اوروگوئه نیز با قیمت 2هزار و450تومان تعیین شده است.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار کرد: دیگر کالاهای موجود در طرح ضیافت ویژه تنظیم بازار برای ماه رمضان نیز با قیمت 10تا15درصد تخفیف عرضه می‌شوند.

زریسفی با اشاره به عدم افزایش نرخ کالاهای مختلف، تصریح کرد: دولت اعلام کرده است، افزایش نرخ کالاها باید در تصمیم‌گیری کشوری و به شکل هماهنگ انجام شود.

وی گفت: به دنبال اجرای طرح اختصاص سهمیه آرد دولتی به نانوایی‌های فانتزی و صنعتی کرمان هستیم تا از این طریق به کاهش قیمت این نوع نان‌ها در استان کمک کنیم.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خاطرنشان کرد: این طرح هنوز در دستور بررسی توسط شرکت غله است.