کد خبر: 72309

توسط مدیرکل ورزش و جوانان کرمان صورت گرفت

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان برنامه‌های فرهنگی ورزشی و عمرانی این اداره کل را به مناسب هفته دولت تشریح کرد.

محمود محمودی‌نیا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان با تشریح برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان کرمان به مناسبت هفته دولت ‌اظهار داشت: برنامه‌های فرهنگی ورزشی و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی از 24 مرداد ماه تا هفتم شهریور ماه جاری صورت می‌گیرد.

وی افزود: جمعه 24 مرداد ماه جاری از ساعت 17 و 30 دقیقه مراسم گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در سالن شهید تجلی برگزار می‌شود و دوشنبه 27 مرداد ماه به مناسبت آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از "آزاده" اداره کل ورزش و جوانان ساعت هشت صبح در صبحگاه مشترک اداره کل ورزش و جوانان تجلیل می‌شود.

محمودی‌نیا از سفر یک روزه مشاور عالی وزیر و معاون فرهنگی آموزش و پرورش وزارت ورزش و جوانان به کرمان خبر داد و گفت: این برنامه  پنجشنبه 30 مرداد ماه از ساعت 10 صبح آغاز می‌شود که بازدید از پروژه‌های عمرانی و جلسه وی با هیئت‌ها، سمن‌ها و کارکنان در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان بیان داشت: همایش بزرگ ورزش صبحگاهی ساعت شش صبح پنجشنبه 30 مرداد ماه و پنجشنبه شش شهریورماه ماه در تمام ادارات کل برگزار می‌شود.

محمودی‌نیا با اشاره به برگزاری صبحگاه مشترک اداره کل ورزش و جوانان کرمان تصریح کرد: این صبحگاه در محل اداره کل ورزش و جوانان کرمان به منظور تجلیل از روسای برتر شهرستان‌ها از ساعت هفت و 15 دقیقه صبح صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته دولت استفاده از تمام اماکن ورزشی شهر کرمان برای تمام افراد در سه‌شنبه چهارم شهریور ماه رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت هفت تا 22 از اماکن ورزشی استفاده کنند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان کرمان با اشاره به جشنواره فرهنگی ورزشی شهید باهنر اظهار داشت: این جشنواره ویژه کارکنان دولت با عنوان روز کارمند، ورزش و تندرستی از ساعت 9 صبح چهارشنبه پنجم شهریور ماه در سالن فجر افتتاح می‌شود.

وی افزود: پنجشنبه شش شهریور ماه از ساعت 10 صبح در محل فرهنگسرای کوثر از جوانان برتر استان کرمان تجلیل می‌شود.

محمودی‌نیا از همایش پیاده‌روی و گردشگری با حضور استاندار، فرماندار، مدیران استانی و نظامی، مسئولان ادارات شهر کرمان و هیئت‌های ورزشی در جمعه هفت شهریور ماه خبر داد و گفت: این برنامه از ساعت هفت صبح در مجموعه تفریحی رشیدفرخی جاده کوهپایه، کیلومتر 14 صورت می‌گیرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان کرمان با بیان اینکه مراسم افتتاحیه و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی از 24 مرداد ماه تا هشتم شهریور ماه جاری به مناسب هفته دولت انجام می‌شود، گفت: این پروژه‌ها در مجموع با مساحت 11 هزار و 100 متر مربع  و اعتبار 10 هزار و 978 میلیون ریال هستند.

محمودی‌نیا افزود: زمین چمن مصنوعی یزدانشهر زرند با مساحت یک هزار و 200 متر مربع و اعتبار 3 هزار و 78 میلیون ریال که کلنگ‌زنی آن از سال 90 آغاز شده بود، افتتاح می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمان بیان داشت: زمین چمن مصنوعی محمدآباد منوجان با مساحت یک هزار و 200 متر مربع و اعتبار 2 هزار و 750 میلیون ریال و زمین چمن مصنوعی نودژ منوجان با مساحت یک هزار و 200 متر مربع و 2 هزار و 750 میلیون ریال که از سال 90 کلنگ زنی شدند به بهره‌برداری می‌رسند.

وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری زمین چمن طبیعی باغین به مساحت 7 هزار و 500 متر مربع با اعتبار 2 هزار و 400 میلیون ریال اظهار داشت: محل تامین اعتبار این پروژه از سوی وزارت نفت بوده که از سال 89 کلنگ‌زنی آن آغاز شد و به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود.