کد خبر: 72341

مادران و کودکان کرمانی روز جمعه در حمایت از زنان و کودکان بی‌گناه غزه بعد از قرائت دعای پرفیض ندبه در مسجد صاحب الزمان(عج) کرمان تجمع کرده و خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌کنند.

به گزارش کرمان خبر، روز جمعه مادران و کودکان کرمانی در حمایت از زنان و کودکان و همچنین نوزادان بی‌گناه و مظلوم فلسطین که مورد تهاجم رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرند دور هم جمع شده و شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.

در این مراسم که با حضور آیت الله جعفری نماینده ولی فقیه در استان کرمان و همچنین با سخنرانی خانم دکتر حسینی، مشاور محترم استاندار در امور بانوان و مدیر کل محترم امور بانوان استانداری بعد از قرائت دعای پرفیض ندبه با حضور جمعی از مردم غیور کرمان به خصوص مادران فرهیخته و فدارکار کرمانی به همراه کودکانشان برگزار شد.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان گفت: مسئله ی صهیونیسم پدیده ای است که 65 سال قبل به وسیله ی مستکبرین عالم تاسیس شد، آمریکا و شوروری سابق و انگلستان و سازمان ملل متحد برای قوم یهود باید وطنی در نظر بگیریم، بعد از بحث و تبادل نظر به این نتیجه رسیدند، بهترین مکان، فلسطین عزیز است، شما می دانید در طول این 65 سال چه ظلم ها و چه ستم ها بر ملت فلسطین روا داشته اند، بارها قتل عام کرده اند، یک ملت را از سرزمین خودش بیرون کردند و یهودیان کل دنیا را جمع کردند جای آنها ساکن کردند کار سختی بود که با قتل عام و ترور، ترس این کار را عملی کردند. رژیم صهیونیستی با کشتن زنان و کودکان بی دفاع فلسطینی توانسته است به حیات خودش ادامه دهد.

وی افزود : البته قدرت های بزرگ هم چون شیطان بزرگ آمریکا از این پدیده شوم طرفدار ی می کنند.

شارون ملعون در صبرا و شکیلا 8000 نفر از مردم فلسطین را قتل عام کرد و بارها و بارها جامعه جهانی شاهد این قتل و عام ها بوده است.

چه کسی باور می کرد که مردم بی دفاع غزه، مادران و کودکان غزه، در برابر وحشی گری های رژیم منحوس صهیونیسی مقاومت کنند.

آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه کرمان در ادامه گفت  : گروه های مقاومت با حمایت ایران و برخی از کشورهای منطقه توانسته اند مردم غزه صاحب موشک شدند و با آنها در برابر رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی مقاومت کنند. و بعد از این جنگ که به گفته ی خود مقامات صهیونیستی پر هزینه ترین  و پر تلفات ترین جنگ در چند سال اخیر علیه مردم غزه بوده است شما شاهد پیروزی مردم غزه هستید.

وی افزود  : در هر حال این رژیم پلید همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند تا وقتی که حضور دارد این کشتار ادامه پیدا خواهد کرد چرا؟ چون سران کشورهای اسلامی و عرب نسبت به این کشتار بی تفاوت اند ولی مردم غزه با نثار خون کودکانشان رژیم صهیونیستی را به زانو در آورده اند. شما شاهد آن هستید که گروه های مقاومت در مصر در حال مذاکره برای برداشتن کامل محاصره  و آتش بس دائم هستند. 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

عکس: محمد مهدی شیخ اسدی