کد خبر: 72342

امام جمعه موقت کرمان:

امام جمعه موقت کرمان گفت: پیروزی فلسطین اشغالی با اتحاد و پیوستگی امت اسلامی محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد صباحی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمان با اعلام برائت مسلمانان جهان از جنایات و قتل عام رژیم جعلی صهیونیستی در غزه گفت: آمریکا با راه‌اندازی رژیم صهیونیستی این جرثومه فساد در منطقه خاورمیانه هر از گاهی دست به جنایات وحشیانه علیه مسلمانان منطقه می‌پردازد.
وی افزود: پیروزی نهایی این صحنه یک عامل دارد و آن هم اتحاد و همبستگی امت اسلامی در برابر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه موقت کرمان تصریح کرد: اتحاد امت اسلامی و سرنگونی برخی از سران دولت‌های عربی که پشتیبان و حامی رژیم صهیونیست هستند به پیروزی مردم مظلوم فلسطین منجر می‌شود.

صباحی خاطرنشان کرد: امت اسلامی می‌تواند با اتحاد و یکپارچگی این جرثومه فساد را از صحنه روزگار محو کند.

وی با بیان این‌که گروه داعش نیز ساخته و پرداخته آمریکاست، عنوان کرد: گروه‌ تکفیری داعش زیر پرچم اسلام و به نام اسلام دست به جنایاتی می‌زند که در تاریخ بی‌‌سابقه است.

امام جمعه موقت کرمان با اشاره به قیام 28 مرداد سال 32 اظهار کرد: 60 سال از این واقعه می‌گذرد و در این مدت آمریکا 40 دولت را در دنیا سرنگون کرده که نیمی از آن‌ها با دخالت مستقیم نظامی بوده است.

صباحی با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: رزمندگان و اسرای هشت سال دفاع مقدس به حقیقت تفسیر آیات صبر و استقامت قرآن کریم بودند.

وی خاطرنشان کرد: این استقامت و پایداری در خانواده رزمندگان و اسرا و مادر شهیدی که 25 سال به امید بازگشت فرزندش چراغ خانه را روشن نگه داشته، دیده می‌شود.

منبع فارس