کد خبر: 72425

شهردار کوهبنان :

شهردار کوهبنان گفت: شهرداری کوهبنان با درآمد اندک با مشکلات فراوانی روبه‌روست که در رأس آنها عدم وجود خیابان و کوچه‌های مناسب و در شأن است.

به گزارش کرمان خبر ؛ یاسر محسنی در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان بهترین حلقه ارتباطی میان شهروندان و مدیریت شهری می‌توانند تأثیر فوق‌العاده‌ای در پاسخگو کردن مدیریت شهری‌ و مشارکت شهروندان در برنامه‌های در دست اقدام شهرداری و انتقال نیازهای شهروندان به مجموعه شهرداری داشته باشند‌.

وی عنوان کرد: رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی‌رسانی به مردم است که در این راستا باید شفافیت، اطلاع‌رسانی به موقع‌ و امانتداری از سوی خبرنگاران مورد نظر باشد‌.

محسنی بیان داشت: دفاع از حقوق مردم، رعایت عدل و انصاف و صداقت گفتار از طرف خبرنگار می‌تواند در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی افکار عمومی موثر باشد.

شهردار کوهبنان گفت: شهرداری باید در کنار کارهای زیباسازی و عمران شهری به کارهای فرهنگی به ویژه گسترش فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی و فرهنگ بومی توجه ویژه داشته باشد و با ارتباط تنگاتنگ رسانه‌ها بتواند در راستای اطلاع‌رسانی بیشتر و بهتر به مردم گام بردارد‌.

‌وی اظهار داشت: شهرداری کوهبنان با درآمد اندک با مشکلات فراوانی روبه‌روست که در رأس آنها عدم وجود خیابان و کوچه‌های مناسب و در شأن است.

‌محسنی از  برنامه‌های در دست اقدام شهرداری کوهبنان از جمله زیباسازی و موزاییک‌کاری پیاده‌روها‌، آسفالت خیابان، شن‌ریزی و تسطیح برخی از پیاده‌روها خبر داد.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری و مشارکت بسیار خوبی که بین شورای شهر و شهرداری کوهبنان وجود دارد در آینده نزدیک شاهد شهری زیبا و نمونه در استان کرمان باشیم.

محسنی از شهروندان کوهبنانی درخواست کرد با پرداخت به موقع عوارض و مالیات شهرداری، شهرستان را در اجرای هر چه بهتر پروژه‌های عمرانی یاری رسانند.

فارس -گروه استانها