کد خبر: 72666

نسخه چاپيارسال به دوستان رئیس راه و شهرسازی جیرفت خبر داد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جیرفت گفت: بر اثر سیلاب یک میلیارد ریال خسارت به 30 کیلومتر از راه‎های روستایی شهرستان وارد شده است.

به گزارش کرمان خبراز جیرفت، مجتبی محمودی اظهار داشت: یک دستگاه پل در کیلومتر 45 محور جیرفت اسفندقه بر اثر سیلاب  تخریب شده است.

وی عنوان کرد: با اطلاع از بروز حادثه در این محور راهداران اداره راه و شهرسازی شهرستان جیرفت با حضور در محور مذکور و اجرا و نصب علائم ایمنی پس از فروکش کردن سیلاب اقدام به احداث راه کنارگذر کردند که در حال حاضر تردد در این نقطه از طریق آن انجام می‎شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جیرفت با اشاره به تخریب پایه‎های پل و خالی شدن شانه خاکی کناره پل بر اثر شدت سیلاب گفت: با احداث کنارگذر مسیر تردد از روی پل مسدود شده است.

محمودی با اشاره به اینکه 300 میلیون ریال خسارت به این پل وارد شده، تصریح کرد: با مشخص شدن پیمانکار از امروز کار احداث پل جدید و ترمیم آن انجام می‎گیرد و تا 10 روز آینده آماده تردد مجدد خودروها است.

وی از خسارت یک میلیارد ریالی سیلاب به 30 کیلومتر از راه‎های روستایی شهرستان جیرفت خبر داد و متذکر شد: با اعزام دستگاه‎ها به نقاط حادثه دیده راه‎های روستایی جیرفت در حال بازگشایی هستند.

محمودی در پایان اذعان داشت: رانندگان باید در صورت تردد در این محور با توجه به تابلوهای نصب شده از مسیر کنارگذر استفاده و در انجام سریع‎تر احداث و مرمت پل با راهداران همکاری کنند.

فارس