کد خبر: 72667

رئیس مجمع نمایندگان کرمان در مجلس:

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: یک میلیارد تومان برای بازسازی و آسفالت معابر روستای الله‌آباد کرمان اختصاص یافت.

به گزارش کرمان خبر؛ محمدمهدی زاهدی  با اشاره به نشست مشترک خود با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، استاندار کرمان و شماری از مدیران استانی، اظهار کرد: در این نشست پیشنهاد شد تا اعتباری برای بازسازی و آسفالت روستای الله‌آباد کرمان اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اختصاص 500 میلیون تومان، از این پیشنهاد استقبال کرد، گفت: استاندار کرمان نیز مبلغ 500 میلیون تومان دیگر به این امر اختصاص داد تا مشکل معابر روستای محروم الله‌آباد که در مجاورت شهر کرمان واقع شده، حل و فصل شود.

رئیس مجمع نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه روستای الله‌آباد با وجود مجاورت در حاشیه شهر کرمان، از بسیاری امکانات از جمله معابر مناسب و آسفالته محروم است، تصریح کرد: در حال حاضر این روستا با مشکلات متعددی در حوزه آب، برق، گاز، تلفن و غیره دست و پنجه نرم می‌کند.

زاهدی با اشاره به اینکه آسفالت معابر روستای الله‌آباد می‌تواند در کاهش آلودگی‌ها و افزایش سطح بهداشت محیط موثر باشد، افزود: در حال حاضر این روستا 24 هزار نفر جمعیت دارد و از بسیاری از امکانات رفاهی محروم است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در سفر امروز علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به استان کرمان، مشکل روستای الله‌آباد مطرح شد، خاطرنشان کرد: در نشست مشترک بعداز ظهر امروز که با حضور استاندار کرمان برگزار شد، در مجموع مبلغ یک میلیارد تومان برای بازسازی و آسفالت معابر این روستای محروم اختصاص داده شد.

تسنیم