کد خبر: 72956

پیکر پاک شهید ستوان یکم رضا کافی از شهدای گرانقدر نیروی انتظامی در شهر کرمان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به‌خاک سپرده شد.

به گزارشکرمان خبر ، عصر دیروز پیکر پاک شهید ستوان یکم رضا کافی که بر اثر حادثه حین مانور نیروی انتظامی در شهرستان زرند به درجه رفیع شهادت نایل آمده بود، در شهر کرمان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به‌ خاک سپرده شد.

آیین تشییع پیکر پاک این شهید انتظامی از محل فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان تا چهارراه کاظمی با حضور خانواده این شهید، جمع زیادی از فرماندهان انتظامی و مردم شهیدپرور کرمان برگزار شد.

مردم شهیدپرور کرمان با سر دادن شعارهای «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، نیروی انتظامی صاحب‌عزاست امروز» و «کجایید ای شهیدان خدایی، بلاجویان دشت کربلایی»  پیکر پاک شهید کافی را در کرمان تشییع کردند.

گروه رزم‌نوازان نیروی انتظامی استان کرمان نیز در آیین تشییع پیکر پاک شهید کافی در کرمان حضور داشتند و با نواختن موزیک عزا این شهید گرانقدر را همراهی کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان در حاشیه این آیین اظهارکرد: ستوان یکم رضا کافی روز (شنبه) حین مانور نیروهای یگان ویژه استان در شهر زرند و هنگام انجام عملیات راپل به سبب وقوع حادثه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

سرهنگ علیرضا پریور با بیان اینکه این مانور به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهر زرند برگزار شده بود، خاطرنشان کرد: شهید کافی 31 سال سن داشت و یکی از نیروهای زبده یگان ویژه و فعالان مسابقات ورزشی و فرهنگی ناجا بود.

تسنیم 

  • جمعی از نیروهای نوپو شهرکرد |

    آقا رضا روحت شاد...
    خداوند صبر دهد به خانواده محترمتان