کد خبر: 72959

نماینده مردم جیرفت در مجلس:

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه برق شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در سال ۹۱، ۶۰۰ میلیون تومان بود که در حال حاضر به ۱۳ میلیارد تومان افزایش یافته است.

به گزارش کرمان خبر، فرج‌الله عارفی  در جمع مردم روستای چشمه‌شاه اظهار کرد: مردم یک رای به نماینده برای قانون‌گذاری و یک رای به دولت برای انجام کارهای اجرایی داده‌اند.

وی با بیان اینکه هر نماینده سه هفته کاری در مجلس و شورای اسلامی و یک هفته کاری در حوزه انتخابیه خود دارد، گفت: برای نخستین بار دفتر نماینده مجلس در شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد فعال شده و پرتلاش مشکلات مردم را پیگیری می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امضای نامه درباره رفع مشکلات جنوب کرمان توسط 163 نماینده کار بزرگی محسوب می‌شود، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده انشالله در آینده نزدیک مشکل افت ولتاژ برق در منطقه به حداقل خواهد رسید.

عارفی با بیان اینکه مجلس دولت را برای احداث و رفع مشکلات مسکن روستایی متقاعد کرده است، افزود: هیچ مجلسی مثل مجلس نهم به فکر روستاها نبوده است.

وی راه برون رفت از مشکلات کشاورزی جنوب کرمان را بازاریابی به همراه بسته‌بندی مناسب محصولات عنوان و تصریح کرد: در سفری که به روسیه انجام داده‌ام، بازارهای هدف خوبی شناسایی و درباره خرید کالا از جنوب کرمان رایزنی شد که با رعایت مسائل خواسته شده، مشکلات کشاورزان منطقه حل خواهد شد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاش‌های انجام شده در دو سال اخیر بیان کرد: نمایندگان استان 220میلیارد تومان بودجه به استان آوردند.

عارفی با اشاره به وجود مشکلات و بحران آب در کشور و استان کرمان تصریح کرد: جیرفت از نظر آب مشکل نداشته، اما متاسفانه به سبب کم کاری‌های مدیران گذشته، در سرشاخه‌های هلیل رود 4 سد بسته شده است که با پیگیری‌های انجام شده، موفق به متوقف کردن 2 عدد از آنها شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در دو سال  اخیر بیش از ده‌ها نشست با وزرا و معاونان رئیس جمهور برای رفع مشکلات مردم جنوب کرمان داشته‌ایم که انشالله در یک دوره 5-6 ساله جواب خواهد داد.

تسنیم

ادامه اخبار