کد خبر: 72975

مدیرخانه مطبوعات استان کرمان:

مدیرخانه مطبوعات استان کرمان با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام در این خانه تمدید نمی‌شود،گفت: ثبت نام از اعضای جدید خانه مطبوعات استان کرمان تا اول آبان ماه امسال ادامه دارد.

به گزارش کرمان خبر ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، سید ابراهیم یزدی با تاکید بر اینکه ثبت نام از اعضای جدید خانه مطبوعات استان تا روز پنج شنبه اول آبان‌ماه امسال ادامه دارد، اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند همه روزه صبح‌ها از ساعت 8 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 18 به دفتر این خانه در محل مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد واقع در چهار راه سمیه شهر کرمان مراجعه کنند.

مدیرخانه مطبوعات استان کرمان، افزود: رسانه‌های فعال شهرستانی نیز می‌توانند مدارک اعضای خود را از طریق پیک به دفتر مرکزی خانه مطبوعات استان کرمان ارسال کنند.

یزدی با بیان اینکه مدت زمان ذکر شده برای ثبت نام تمدید نخواهد شد، بیان کرد: ثبت نام در دوره جدید فعالیت خانه مطبوعات کرمان از 16 مهرماه جاری آغاز شده است.

مدیرخانه مطبوعات استان کرمان با اشاره به اینکه انتخابات خانه مطبوعات استان کرمان حداکثر تا 15 آبان ماه امسال برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در شرایطی که اصحاب رسانه استان برای عضویت در این خانه سریعتر اقدام کنند، انتظار می‌رود زمان انتخابات بسیار زودتر از موعد برگزار شود.

  • سحر امینی |

    سلام منم در خانه مطبوعات کرمان ثبت نام کردم و امیدوارم این خانه مطبوعات قدرتمندانه به کار خود ادامه دهد.لطفا به سایت منم سری بزنید
    harftoharf.ir