کد خبر: 72989

امام جمعه بافت:

امام جمعه بافت گفت: در حال حاضر تعدادی از روستاهای شهرستان بافت با تانکر آبرسانی می‌شوند.

کرمان خبر/حجت‌الاسلام علی مهدی‌زاده در آیین افتتاح فاز نخست تصفیه خانه سد مخزنی شهرستان بافت، با اشاره به اینکه این شهرستان با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار کرد: از مسئولان انتظار می‌رود در رفع مسائل و مشکلات این شهرستان تلاش کنند.

وی خواهان تکمیل باند دوم جاده کرمان به بافت شد و افزود: انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک، جاده بافت به سیرجان و جاده بافت به ارزوئیه نیز دو بانده شود.

امام جمعه بافت با اشاره به نبود کارگاه‌های صنعتی در این شهرستان، گفت: این مسئله بر اشتغالزایی منطقه تاثیر منفی گذاشته است.

حجت‌الاسلام مهدی‌زاده با تاکید بر لزوم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان بافت، تصریح کرد: عدم سرمایه‌گذاری سبب بروز برخی مسائل فرهنگی و اجتماعی در این شهرستان می‌شود.

وی با بیان اینکه عدم سرمایه‌گذاری، حوزه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان بافت را تحت‌الشعاع قرار داده است، گفت: انتظار می‌رود پروژه آبرسانی از سد زردشت به منطقه زردشت که با دو سال وقفه مواجه شده، در دستور کار قرار گیرد.

امام جمعه بافت با ابراز خرسندی از تکمیل فاز نخست تصفیه خانه سد مخزنی بافت، افزود: کلنگ احداث این سد در سال 88 به زمین زده شد که می‌بایست با هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد تومان در مدت 47 ماه تکمیل شود.

حجت‌الاسلام مهدی‌زاده با اشاره به اینکه تصفیه خانه سد مخزنی بافت در مردادماه سال گذشته 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشت، بیان کرد: خوشبختانه با مدیریت جهادی مسئولان استانی، امروز شاهد بهره‌برداری از فاز نخست آن هستیم.

امام جمعه شهرستان رابر نیز با تقدیر از پیگیری‌های استاندار کرمان و مدیریت آب منطقه‌ای استان، اظهار کرد: بدون شک خدمت به خلق خدا بهترین کارهاست.

حجت‌الاسلام مرتضی جعفری با بیان اینکه انتظار می‌رود مسئولان بدون افراط و تفریط به مردم خدمت رسانی کنند، گفت: همه کارها باید برای رضای خدا باشد و خدمت به خلق خدا را نباید فراموش کرد.

وی با بیان اینکه خدمت به خلق خدا در راس همه عبادات قرار دارد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه استاندار کرمان در سفرهای متعدد به این منطقه پیگیری مشکلات مردم را در دستور کار قرار داده است.

تسنیم