کد خبر: 73088

استاندار کرمان:

استاندار کرمان با بیان اینکه کلوت‌های شهداد در بسته گردشگری منطقه کویری استان که هفته گذشته به امضا رسید، گنجانده شده‌اند، گفت: با ایمن سازی جاده‌های استان، جاده کلوت‌های شهداد کرمان نیز از ایمنی لازم برخوردار شد.

کرمان خبر گزارش می دهد؛ علیرضا رزم‌حسینی صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح روشنایی پل سیرچ، اظهار کرد: در گذشته این  جاده تلفات بسیاری داشت که خوشبختانه در حال حاضر بازسازی و ایمنی آن کامل شده است.

وی با اشاره به اینکه مسیر کرمان به سیرچ یکی از مسیرهای گردشگری مهم برای کرمان محسوب می‌شود، افزود: در بسته گردشگری منطقه کویری استان که هفته گذشته به امضا رسید، شهداد و کلوت‌ها نیز گنجانده شده‌اند که فرصت خوبی برای گردشگری استان محسوب می‌شود.

استاندار کرمان گفت: خوشبختانه با این طرحی که فراهم شده، از سال آینده گروه سرمایه‌گذاری کار خود را در استان شروع می‌کند.

رزم‌حسینی با اشاره به اینکه گردشگران شاید به دلایل مختلفی فکر کنند جاده کلوت‌های شهداد از ایمنی خوبی برخوردار نیست، افزود: خوشبختانه با اجرای طرح بهسازی جاده‌های استان، این جاده نیز از ایمنی کاملی برخوردار شده است.

وی با بیان اینکه امسال دو برابر تسهیلات سال گذشته تسهیلات به کرمان اختصاص داده شد، گفت: سال گذشته 23 درصد تخصیص دولتی داشتیم، در حالی که امسال تاکنون 48 درصد اعتبارات تخصیص یافته به کرمان پرداخت شده است.

استاندار کرمان بیان کرد: امیدواریم برای طرح‌های نیمه تمام استان در سفر اخیر رئیس جمهور، اعتبارات قابل قبولی را دریافت و طرح‌ها را به اتمام برسانیم.

رزم‌حسینی همچنین از کارخانه برزنت‌بافی جوشان از توابع شهداد کرمان که در ابتدای انقلاب تاسیس شده، اما در حال حاضر به سبب ورشکستگی تعطیل است، بازدید کرد.

تسنیم