کد خبر: 73110

در همایش افق رسانه، ضرغامی با مدیران این سازمان خداحافظی کرد و برخی هم به سرفراز معاونت برون مرزی به عنوان رئیس بعدی تبریک گفتند.

به گزارش کرمان خبر ؛  در همایش افق رسانه سازمان صدا و سیما ضرغامی بهترین فرصت را برای خداحافظی گرم با مسئولان این سازمان در اختیار گرفت و آنگونه که از شوخی های ضرغامی مشخص بود گویا سرفراز معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما گزینه اصلی ریاست سازمان صدا و سیما بعد از ضرغامی است.
بنا بر این گزارش از ماه ها پیش موضوع خداحافظی ضرغامی در رسانه ها علنی شد و گزینه های مختلفی برای تصدی این سمت مطرح شد که در میان آنها نام رحمانی فضلی وزیر کشور ، سرفراز معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما، دکتر حسینی ، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد حسین صفار هرندی می درخشید اما  نام معاون برون‌مرزی صداوسیما و رییس شبکه «پرس‌تی‌وی» درحالی به‌عنوان گزینه جدی ریاست سازمان صداوسیما مطرح شد که سرفراز مانند ضرغامی از درون خانواده صداوسیما و از بدنه این سازمان محسوب می‌شود. 

وی هم‌اکنون با حکم‌ مقام‌معظم‌رهبری عضو «شورایعالی فضای مجازی» است. 

روز گذشته اما در همایش افق رسانه که همایش داخلی مدیران سازمان صدا و سیما بود برخی حتی به سرفراز برای ریاست بر سازمان صدا و سیما تبریک هم گفتند.

منبع:پایگاه خبری شهدای ایران