کد خبر: 73239

شهرداری کرمان اعلام کرد

شهردار کرمان: بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بخش دولت الکترونیک در استان کرمان آمادگی دارد.

ابوالقاسم سیف‌اللهی شهردار کرمان در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک با بیان اینکه  اگر زیرساخت‌های دولت الکترونیک وجود داشته باشد، استان کرمان برای توسعه دولت الکترونیک آمادگی دارد، افزود: بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بخش دولت الکترونیک در استان کرمان آمادگی دارد.

وی توسعه شبکه فیبر نوری در استان کرمان را ضروری دانست و تاکید کرد: ورود به دولت الکترونیک در چارچوب سیاست‌ها باید صورت گیرد.

سیف‌اللهی ادامه داد: زمینه برای توسعه دولت الکترونیک فراهم است و در شهرداری‌های کرمان می‌توانیم طی دو ماه در این زمینه اقدام کنیم.

وی با اشاره به اینکه کارت اتوبوس در کرمان به شکل الکترونیکی است، یادآور شد: قصد داشتیم طرح کارت شهروند الکترونیک و 9 نوع خدمات در کرمان داشته باشیم، اما با توجه به وجود برخی مشکلات این طرح اجرایی نشد.

شهردار کرمان عنوان کرد: میزان خدمات الکترونیک که به مردم استان کرمان ارائه می‌شود باید مشخص شود.

انتخاب حجت الاسلام ربانی برای دومین سال متوالی به ریاست شورای شهرستان کرمان

در نشستی که به منظور انتخاب هیات رییسه شورای شهرستان کرمان برگزار شد حجت الاسلام ربانی برای دومین سال متوالی  و با اکثریت آرا به عنوان رئیس این شورا نتخاب شد .

گفتنی است این شورا متشکل از نمایندگان شوراهای شهر  حوزه شهرستان کرمان می باشد.

در این شورا دو نماینده از اعضای شورای شهر کرمان و از هر شهر و بخش حوزه شهرستان کرمان یک نماینده از شورای های اسلامی شهر حضور دارند.

رسیدگی به مسایل و مشکلات مربوط به حوزه شهرستان کرمان به جز شهر کرمان از جمله وظایف این شوراست .

برگزاری سومین نشست ارتقاء سلامت در فرهنگسرای کوثر شهرداری

به گزارش کرمان خبر به نقل از مهر، سومین نشست ارتقاء سلامت با موضوع«تغذیه کودکان» در فرهنگسرای کوثر شهرداری کرمان برگزار می شود.

بر اساس این گزارش این نشست با حضور دکتر عباسلو  در تاریخ 22 آبان ماه سال جاری ساعت 16 برای علاقه مندان برپا می شود.

این نشست با هدف افزایش سطح آگاهی شهروندان پیرامون تغذیه سالم برای کودکان برگزار می شود و در ضمن شرکت برای عموم شهروندان آزاد است.