کد خبر: 73308

استاندار کرمان:

رزم حسینی گفت: طرح انتقال آب به استان کرمان در بودجه 94 قرار می‌گیرد.

علیرضا رزم‌حسینی شب گذشته در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی دو روز گذشته با حضور در پایتخت در سمینار استانداران شرکت کردم و با توجه به احیای سازمان برنامه و بودجه نقطه‌نظرات استانداران مطرح و قرار شد بر اساس نظرات عمل شود.

به گزارش کرمان خبر، وی با اشاره به برگزاری نشست‌های استانداران با حضور وزیر کشور و معاون پارلمانی رئیس جمهور در تهران بیان داشت: در مورد تعامل استانداران و نمایندگان مجلس در استان‌ها نظراتی مطرح شد.

استاندار کرمان ادامه داد: از آنجا که بودجه سال 94 و برنامه ششم توسعه در حال تدوین است، برنامه‌ریزی برای برگزاری جلساتی با حضور نمایندگان استان کرمان با وزرا طی دو هفته آینده صورت گرفت تا وضعیت استان کرمان در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و آب را مطرح کنیم.

رزم‌حسینی عنوان کرد: جلسه‌ای را با وزیر نیرو برگزار کردیم و بحث بحران آب و انتقال آب از بهشت‌آباد به استان کرمان در این نشست مطرح شد و این طرح در بودجه 94 دیده می‌شود.

وی از برگزاری نشست با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران خبر داد و افزود: در این جلسه درباره طرح تحول سلامت گزارش‌هایی را ارائه کردیم.

استاندار کرمان با بیان اینکه بیمارستان‌های ارزوئیه، قلعه‌گنج و کهنوج آماده بهره‌برداری هستند، خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تامین نیرو و کادر درمانی این بیمارستان‌ها قول مساعد داد.

رزم‌حسینی اضافه کرد: بخش خصوصی علاقه‌مند به احداث بیمارستان در استان کرمان و ایفای نقش در مدیریت بیمارستان‌های دولتی هستند که این موارد به وزیر بهداشت ارائه شد و وی از این موارد استقبال کرد.فارس