کد خبر: 73389

شهردار کرمان:

شهردار کرمان گفت: پیمانکاران برای مشارکت در پروژه 8 میلیارد تومانی میدان مشتاق شهر کرمان فرا خوانده شدند.

به گزارش کرمان خبر، ابوالقاسم سیف‌اللهی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای عمومی شهر کرمان اظهار داشت: فراخوان برای حضور پیمانکاران در پروژه 8 میلیارد تومانی میدان مشتاق شهر کرمان ارائه شده است.

وی بیان داشت: پروژه میدان مشتاق شهر کرمان شامل بدنه‌سازی این میدان است و طرح مذکور از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان مجوزهای لازم را اخذ کرده است.

شهردار کرمان خواستار حضور پیمانکاران از سراسر کشور برای مشارکت در اجرای طرح میدان مشتاق شهر کرمان شد.

سیف‌اللهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه شهرداری تمام شهروندان را بیمه می‌کند، اضافه کرد: اگر اتفاقی برای شهروندان در شهر روی دهد، خسارت از سوی شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

وی افزود: بر اساس مصوبه قانونی هرگاه ملکی در جوار اماکن امنیتی و انتظامی باشد، این دستگاه‌ها باید برای رفع مشکل اقدام کرده و رضایت مردم را بگیرند تا حق مردم ضایع نشود.

شهردار کرمان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر شهرسازی اسلامی تاکید دارد، تصریح کرد: برخی از ساخت و سازها به‌نحوی است که برای شهروندان مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

سیف‌اللهی یادآور شد: طرحی را در شهرداری کرمان در حال تدوین داریم که بر اساس آن بتوانیم تراکم در شهر کرمان را منطقه‌ای کنیم.

وی با تقسیم‌بندی فضای سبز شهری به پارک‌ها، بخش نواری خیابان و فضای سبز عمومی عنوان کرد: جمعیت در کرمان رو به افزایش است و فضای سبز این شهر هم باید افزایش یابد.فارس