کد خبر: 73640

وقتی رئیس دانشگاه آزاد به بسیج بهاء نمی دهد!

ابراهیمی: از همه تشکل ها دعوت بعمل آمده بود بغیر از بسیج دانشجویی، به همین دلیل برای رایزنی خدمت دکتر آل طه رییس دانشگاه رسیدیم برای اختصاص وقت سخنرانی به بسیج دانشجویی که با مخالفت ایشان مواجه شدیم.

کرمان خبر/ همزمان با مراسم های سخنرانی به مناسبت روز دانشجو در دانشگاههای کشور، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در نظر دارد محسن هاشمی را به عنوان سخنران مراسم دعوت کند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان در رابطه با حضور تشکل های دانشجویی در مراسم سخنرانی محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد گفت: تا به این لحظه از طرف مسئولین دانشگاه هیچ دعوتی نه از بنده و نه از هیچ کدام از دانشجویان بسیجی برای حضور در مراسم بعمل نیامده است.

ابراهیمی افزود: در جلسه دیروز که برای برنامه ریزی  به مناسبت روز دانشجو بود از همه تشکل ها دعوت بعمل آمده بود بغیر از بسیج دانشجویی، به همین دلیل برای رایزنی خدمت دکتر آل طه رییس دانشگاه رسیدیم برای اختصاص وقت سخنرانی به بسیج دانشجویی که با مخالفت ایشان مواجه شدیم.

این فعال دانشجویی در پایان عنوان کرد: امیدواریم که ریاست محترم دانشگاه از بسیج هم مانند سایر تشکلها دعوت بعمل آورد و فرصت سخنرانی در اختیار ما قرار دهد.بوتیا