کد خبر: 73651

جانشین فرمانده انتظامی کرمان:

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: نیروهای انتظامی استان کرمان 2 تن انواع موادمخدر را از سوداگران مرگ طی 24 ساعت گذشته کشف کردند.

به گزارش کرمان خبر، عبدالرضا ناظری امروز در حاشیه سفر به شهرستان فهرج با بیان اینکه 2 تن انواع موادمخدر طی 24 ساعت گذشته از قاچاقچیان موادمخدر کشف شد که قصد انتقال آن را به استان‌های مرکزی داشتند، اظهار کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان فهرج شب گذشته با انجام یک‌سری اقدامات اطلاعاتی یک باند مواد مخدر را در فهرج منهدم کردند.

وی ادامه داد: از این باند 680 کیلوگرم انواع موادمخدر از جمله 300 کیلوگرم تریاک و 75 کیلوگرم هروئین، 306 کیلوگرم حشیش با سه دستگاه خودرو و مقادیری مهمات جنگی از قاچاقچیان مسلح کشف شد که در این رابطه 2 نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از همکاری خوب مردم استان کرمان با نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ قدردانی کرد.

وی به قاچاقچیان و سوداگران مرگ هشدار داد: نیروهای انتظامی و امنیتی استان کرمان کاملا فعالیت‌های آن‌ها را در هر نقطه استان کرمان باشند، رصد می‌کنند و با کسانی که اخلال و ناامنی در منطقه ایجاد کنند به‌ شدت برخورد می‌شود.فارس