کد خبر: 73819

کرمان خبر:

درخشش کشتی‌گیر کرمانی در مسابقات کشوری موجب شد، کادر فنی تیم ملی فرنگی از این کشتی‌گیر برای حضور در اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان جمهوری اسلامی دعوت کند.

کرمان خبر/ درخشش کشتی‌گیر کرمانی در مسابقات کشوری موجب شد، کادر فنی تیم ملی فرنگی از این کشتی‌گیر برای حضور در اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان جمهوری اسلامی دعوت کند.

حسن دادخدازاده با درخشش در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور و کسب مقام سومی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

این کشتی‌گیر در گروه سنی نوجوانان و در وزن منهای 54 کیلوگرم با حریفانش پیکار کرد و در نهایت با کسب مقام سومی به کار خود در این رقابت‌ها خاتمه داد.

وی  در مورد این مسابقات گفت: کشتی کرمان همواره استعدادها و نوابغ زیادی را پرورش داده است.

دادخدازاده خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر این رشته با بی‌مهری‌هایی روبه‌رو شده و به نظر من مشکلات مالی و حمایت نشدن کشتی از سوی بنگاه‌ها، نهادهای اقتصادی و صنعتی موجب شده تا این رشته در استان کرمان به فراموشی سپرده شود.

وی عنوان کرد: مسئولان هیئت، برنامه‌ریزی خوبی برای احیای هیئت کشتی دارند اما می‌توانم بگویم تا زمانی که پول و بودجه‌ای وجود نداشته باشد، نمی‌توانید به برنامه‌های مد نظر خود دست یابید و همیشه یک جای کار نقص دارد.

دادخدازاده با قدردانی از حمایت‌های محمدرضا رنجبر بیان داشت: وی مربی من است  و در این موفقیت سهم زیادی دارد، امیدوارم با حضور در اردوی تیم ملی و کسب تجربیات بیشتر بتوانم نماینده‌ای شایسته برای کشتی کرمان باشم.فارس