کد خبر: 74035

رزم حسینی:

استاندار کرمان با اشاره به لزوم بیان دستاوردهای نظام، گفت: دستگاه ها باید در ایام الله دهه فجر گزارش عملکرد خود را به اطلاع مردم برسانند.

به گزارش کرمان خبر؛ علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه افراد بسیاری جان خود را برای به ثمر رسیدن انقلاب نثار کرده اند، گفت: جوانان باید با آرمان های والای انقلاب آشنا شده و قدردان این نعمت باشند.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی در برگزاری آیین های ملی مذهبی تاکید و تصریح کرد: باید برنامه های در نظر گرفته برای ایام الله دهه فجر پرمحتوا و تاثیرگذار باشند.

رزم حسینی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام هستند، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون خدمات شایان توجهی صورت گرفته و شاهد تحول در بخش های زیادی هستیم.

وی بر لزوم بیان دستاوردهای نظام تاکید کرد و افزود: دستگاه ها باید در ایام الله دهه فجر گزارش عملکرد خود را به اطلاع مردم برسانند.

نماینده عالی دولت در استان کرمان با تاکید بر لزوم مردمی و فراگیر بودن برنامه های دهه فجر گفت: دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نیروهای مسلح در کنار مردم برای برگزاری جشن های دهه فجر همت گمارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز در این جلسه از تشیکل ۲۵ کمیته تخصصی در مرکز استان کرمان خبر داد و افزود: تحکیم ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه جایگاه ولایت از جمله اهداف و سیاست های ستاد دهه فجر است.

مهدی صدفی از تشکیل ستاد دهه فجر در شهرستانها و بخشهای استان کرمان خبر داد و افزود: طی روزهای آینده ستادهای مردمی دهه فجر در محلات و شهرک ها نیز تشکیل می شوند.

وی با اشاره به حضور حماسی مردم کرمان در تجمع ۹ دی اظهار داشت: مردم کرمان همواره در صحنه حضور داشته و در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز حماسه آفرینی خواهند کرد.مهر