کد خبر: 74056

موج واکنشها به اشعار سخیف علیه رهبر انقلاب:

ما امت حزب الله اعلام می داریم چنانچه این حادثه تکرار شود هر شخصی در هر لباس و پستی از خطوط قرمز انقلاب که ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن ایران اسلامی است تجاوز نماید چنان درسی به او می دهیم که تا قیامت از کرده خود نادم بماند.

کرمان خبر: حجت الاسلام فضیلتی نیا از اساتید حوزه علمیه صبح دیروز در دفتر امام جمعه عنبرآباد ضمن محکوم کردن توهین به نظام و مقام معظم رهبری  مسئله ولایت را از خطوط قرمز نظام برشمرد و افزود: دشمنان از این طریق سعی در تضعیف جایگاه ولایت دارند که اگر ساکت بنشینیم و دست روی دست بگزاریم خدای ناکرده به اهداف شوم خویش دست می یابند.

IMG_0208 copy

وی حماسه ۹ دی را برخواسته از اراده محکم مردم انقلابی دانست و افزود: وقتی مردم حس کردند که آرمانهای انقلاب در خطر است بدون هیچگونه مجوز و دعوتی به خیابانها ریختند و غائله شوم استکبار را در هم پیچیدند.

ایشان با تشکر از شرکت کنندگان در این مراسم دفاع از ولایت را در امتداد دفاع و اطاعت از خداوند متعال و پیامبر اعظم دانست و افزود: اطاعت از ولی فقیه نص صریح قرآن کریم می باشد.

IMG_0235 (1) copy

 

در ادامه حجت الاسلام زکی زاده امام جمعه شهر مردهک نیز با یاداوری حماسه بزرگ ۹ دی این حماسه را اعجاز خداوند متعال دانست و افزود:  این نشست درخواستی از مسولین برای پیگیری حادثه اخیر و عدم تکرار اینگونه بی حرمتی ها است.

در پایان جلسه بیانیه ای قرائت و به امضای جمع رسید.

بیانیه انصار حزب الله عنبرآباد حامیان ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیُّها الَّذِینَ آمَنُوا أَطیعُوا اللّهَ وَأَطیعُوا الرَّسُول وَأُولی الأمرِ مِنْکُمْ فَإِنْ تَنازَعْتُمْ فی شَیء فَرُدُّوهُ إِلی اللّهِ وَالرَّسُول إِنْ کُنْتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَالْیَومِ الآخر

با گذشت سی و اندی سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) همواره دشمنان و منافقان در صدد آن برآمدند تا با ترفند های شیطانی این حرکت عظیم را خنثی نموده و از این ره آورد به مقاصد شیطانی و شوم خود دست یابند که در این بین تا کنون با تیزبینی و بصیرت امام راحل، و در امتداد را ایشان رهبر معظم انقلاب و مردم همیشه در صحنه، فهیم و با بصیرت ایران اسلامی نقشه های پلید اجانب و سردمداران کفر و ایادی ایشان در داخل و خارج از کشور نقش بر آب شده و آبروی نداشته ایشان بر باد فنا رفته است.

همانطور که ملت ایران مشاهده نمودند دشمنان اسلام، و تشیع ناب  با همکاری فتنه گران، فتنه ۸۸  را با پایه ریزی ده ساله بنا نهاده تا به عنوان یک پروژه بزرگ منجر به واژگونی و سرنگونی نظام اسلامی شوند، که در این مجال با عنایت خداوند متعال و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و درایت و راهبری رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)  حماسه  ۹ دی خلق و با حضور همه قشرهای مردم انقلابی بساط ایشان برچیده شد.

حضور میلیونی مردم  نشانگر این بود که نظام از پشتیبانی مردمی برخوردار است و ایشان تحت هیچ شرایطی از آرمانها و ارزشهای دینی خود تا آخرین قطره خونشان دست نمی کشند.

به فرموده مقام معظم رهبری: حرکت عظیم و خودجوش مردم آگاه و بصیر ایران در ۹ دی که در پی اهانت فتنه‌گران به آرمان‌ها و ارزش‌‌های انقلاب، خصوصاً اهانت به عاشورای حسینی و هتک حرمت عزاداران اباعبدالله الحسین(ع)، در سراسر کشور صورت گرفت، نمایش بلوغ سیاسی، اجتماعی و شاخص مرزبندی بین جبهه حق و باطل و تجلی اقتدار ملی و غیرت دینی ملت ایران بود و نشان داد نظام سلطه هرگز قادر نخواهد بود، بین امام و امت فاصله انداخته و آنها را از صحنه دفاع از اسلام و انقلاب دور سازد.

حال عده ای خواسته و یا ناخواسته آب در آسیاب دشمن ریخته و سعی در تضعیف نمودن بنیاد های اصیل انقلاب می نمایند.

ما پیروان خط ولایت و امامت ضمن گرامیداشت سالگرد حماسه کم‌نظیر و تاریخی ۹ دی که بلوغ سیاسی و بصیرت دینی و ولایت‌مداری خود را به رخ استکبار جهانی و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی کشید، اعلام می داریم تجاوز از خطوط قرمز نظام آن هم توسط شخصی که نان و نمک این انقلاب را خورده است و از برکت نظام در برهه ای در سمت اعلای شهرستان جیرفت نیز منصوب بوده  و حال پا را فراتر از این خطوط دراز می کند و نسنجیده اقدام به پخش اشعار موهون و توهین آمیز می کند را بر نمی تابیم و از متولیان امر خصوصا امام جمعه محترم شهرستان و دستگاه قضایی درخواست پیگیری مجدانه را می نماییم.

ما امت حزب الله اعلام می داریم چنانچه این حادثه تکرار شود هر شخصی در هر لباس و پستی از خطوط قرمز انقلاب که ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن ایران اسلامیست تجاوز نماید چنان درسی به او می دهیم که تا قیامت از کرده خود نادم بماند.

در پایان، ضمن تشکر از همه اقشار مردم فهیم و دلسوز انقلاب در تجمع حامیان ولایت  بیعت مجدد خود و جامعه حزب الله  با آرمان‌‌های والای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان‌، امام خامنه‌ای عزیز را اعلام داشته و تا آخرین قطره خون خود از انقلاب، اسلام و ولایت مقابل دشمنان دفاع خواهیم کرد ان شاء الله

انصار حزب الله

۹۳/۱۰/۱۷

IMG_0235 copy IMG_0241 copy IMG_0243 copy IMG_0217 copy IMG_0222 copy IMG_0233 copy IMG_0249 copy IMG_0219 copy

 

گفتنی است مردم ولایی رودبار جنوب نیز روز جمعه پس از خطبه های نماز جمعه در محکومیت اقدام توهین به رهبری راهپمایی انجام می دهند.