کد خبر: 74135

صدفی:

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت :پس از صحبت های چند روز پیش رهبری مبنی بر گرامیداشت روزهای تاریخی انقلاب اسلامی ایران ، چهار روز بعد نتیجه صحبت های ایشان درصحبت های علی مطهری مشخص شد که یوم الله را به یوم الشیطان تشیبه کرد .

کرمان خبر: مهدی صدفی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در جلسه هم اندیشی کمیته همیاری و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر استان کرمان که پیش از ظهر امروز در کمیته امداد برگزارشد اظهار داشت : باید در جهت ترویج خوبی ها و اخلاق اسلامی گام برداریم چراکه دشمن تلاش میکند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را ناکار آمد جلوه دهد .

وی افزود: پس از صحبت های چند روز پیش رهبری مبنی بر گرامیداشت روزهای تاریخی انقلاب اسلامی ایران  ، چهار روز  بعد نتیجه صحبت های ایشان درصحبت های علی مطهری مشخص شد که  یوم الله را به یوم الشیطان تشیبه کرد .

صدفی کمیته امداد را نمونه ای از کاربرد  دستاوردهای انقلاب در نظام عنوان کرد و خاطر نشان کرد : عالمانه و هنر مندانه عمل کنیم که این امرنیاز به کارشناس فرهنگی و هنری دارد .

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد : بیداری اسلامی در کشور ها جهان نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است .

وی با اشاره به ظرفیت فضای مجازی و اصحاب رسانه برای با شکوه برگزارشدن دهه فجر امسال گفت: برنامه های دهه فجر باید با کیفیت و فراگیر باشند و از قشر زحمتکش اصحاب رسانه و فضای مجازی هم باید استفاده شود .

صدفی ابراز داشت : بهره گیری از نشر و تبیین ، نمایشگاه ، بازدید ، اردو و واگذاری کارها به مدد جویان بسیار میتواند موثر باشد که دهه فجر دهه شکر گزاری است .بوتیا