کد خبر: 74169

آخرین تحولات مس کرمان

علیرضا کهوری کمک داور جیرفتی و با سابقه فوتبال ایران به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال صنعت مس کرمان معرفی شد.

به گزارش کرمان خبر: علیرضا کهوری داور باسابقه فوتبال کرمان به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال صنعت مس کرمان انتخاب و معرفی شد.

امیر سیف‌الدینی مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان با اعلام این خبر  اظهار داشت: کهوری یکی از شناخته شده‌ترین چهره‌های فوتبال کرمان در سال‌های اخیر به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال مس کرمان انتخاب شد و پس از بازگشت تیم از اردوی کیش، وی رسما کار خود را در کنار تیم آغاز می‌کند.

وی بیان کرد: کمیته‌ فنی باشگاه صنعت مس کرمان پس از برگزاری نشست خود و مشورت برای انتخاب سرپرست جدید تیم فوتبال مس، علیرضا کهوری را برای این سمت به مدیرعامل باشگاه مس معرفی و باشگاه نیز پس از بررسی کارنامه وی این انتخاب را شایسته دانست.

علیرضا کهوری متولد 15 ادریبهشت 1347 در شهرستان جیرفت دارای مدرک لیسانس در رشته‌ الهیات است، وی به عنوان یک چهره‌ فرهنگی سال‌ها سابقه‌ معلمی در مدارس استان کرمان را داراست و کارمند آموزش و پرورش شهرستان جیرفت محسوب می‌شود.

وی از سال 1364 رسما به جرگه داوران کشور پیوست و از سال 1384 نیز در لیگ برتر کشور پرچم زد، او از سال 2006 در لیست رسمی داوران فیفا قرار گرفت تا قضاوت بازی‌های بین‌المللی نیز به وی سپرده شود.

کهوری تنها داور بین‌المللی کرمان محسوب می‌شود که سابقه‌ قضاوت بازی‌های ملی و جام باشگاه‌های آسیا را در پرونده دارد، وی بیش از 200 بازی در لیگ برتر را پرچم زده است، سابقه زدن پرچم در دربی تهران را هم دارد تا به نوعی شاخص‌ترین چهره داوری کرمان در همه‌ سال‌های اخیر باشد.فارس