کد خبر: 74170

با حضور جانشین سپاه ثارالله کرمان

با حضور جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، علی سلطانی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت شهرستان رفسنجان معرفی شد.

به گزارش کرمان خبر: ظهر امروز و با حضور جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، از تلاش‌های علی اسدی فرمانده سابق سپاه ناحیه مقاومت رفسنجان تقدیر و علی سلطانی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه رفسنجان معرفی شد.

سلطانی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت رفسنجان در این آیین با بیان اینکه جنگ نرم قبل از انقلاب آغاز شد، اظهار داشت: پس از آن جنگ سخت ایجاد و دشمن ناامید شد و دوباره جنگ نرم به‌پا کرد.

وی بیان داشت: امام راحل زمانی که فرمودند، «سربازان ما در گهواره‌اند» ایشان هشدار دادند و ما با دست خالی و بدون سلاح توانستیم رژیم را عوض کنیم و این شاهکار بود.

سلطانی افزود: دشمنان در تقویت جنگ نرم با برنامه‌های زیاد چه در انتخابات و چه در یوم‌الله و همچنین در مباحث فتنه‌ای توطئه‌هایی کردند، اما سپاه و بسیج آمادگی خود را در مقابله با این توطئه‌ها نشان داد.

وی با بیان اینکه وظیفه سپاه و بسیج دوری کردن از ترکش‌های جنگ نرم است، تاکید کرد: هر کس ترکش جنگ نرم به او بخورد، دیگر بسیجی و آزاده نیست.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت رفسنجان گفت: بسیجی در حلقه‌های صالحین، بسیج اساتید، ادارات، هنرمندان، جامعه پزشکی و... گوش به فرمایشات مقام معظم رهبری و در خط ایشان است و اگر از این خط خارج شود از ولایت دور شده است.

وی متذکر شد: ما بسیجیان در هر سنگری که هستیم از ولایت اهل بیت و ولایت فقیه جدا نخواهیم شد.فارس