کد خبر: 74171

توصیه مادر سردار شهید احمد عبداللهی به جوانان:

مادر سردار شهید احمد عبداللهی به جوانان توصیه نمود شهدا را الگو قرار دهند و در امر ازدواج سخت‌گیری نکنند.

به گزارش کرمان خبر؛ آئین گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید احمد عبداللهی جانشین فرمانده گردان 408 غواص لشکر ثارالله شامگاه سه شنبه در منزل پدری شهید برگزار شد.

در این مراسم؛ خانم فاطمه علی‌مرادزاده مادر بزرگوار شهید با اشاره به خاطره‌ای پیرامون آن شهید که در شب عروسی نماز اول وقت در مسجد را ترک نکرد؛ ضمن توصیه‌ی جوانان به اجرای فریضه‌ی مهم امر به معروف و نهی از منکر گفت: راه شهدا، راه اسلام و قرآن بود همین راه را ادامه دهید.
وی با سفارش به امانتداری و رعایت شئونات اخلاقی در جامعه؛ نسبت به نفوذ دشمن در کشور هشدار داد و اظهار کرد: نگذارید دشمن در بین شما نفوذ کند.
مادر شهید عبداللهی، سرکشی و احوالپرسی از خانواده شهدا را مورد تاکید قرار داد و خطاب به بسیجیان و مسئولین ابراز نمود: ما هیچ توقع و انتظاری از کسی نداریم، درب خانه‌ی شهدا به روی شما باز است، همانگونه که ما شما را دعا می‌کنیم، شما نیز به خانواده شهدا سر بزنید.

وی افزود: به زیارت قبور مطهر شهدا بروید؛ من هر وقت مریض و دلتنگ می‌شوم، اگر چه توان رفتن به  گلزار شهدا را ندارم، لیکن فرزند شهیدم احمد آقا به من سر می‌زند.
مادر شهید عبداللهی ضمن اظهار خرسندی و سربلندی از شهادت فرزندش؛ گفت: سیره و مرام شهدا، سادگی بود لذا توصیه می‌کنم جوانان در امر ازدواج سخت‌گیری نکنند و از تجمل‌گرایی بپرهیزند.

به گزارش کرمان خبر به نقل از هجرت نیوز، در این مراسم سردار محمدرضا حسنی‌سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و تنی چند از یاران و همرزمان شهید به خاطره‌گویی پرداختند.

 

ادامه اخبار