کد خبر: 74342

دقایقی پیش

دهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان کرمان دقایقی پیش با حضور مسئولان فرهنگی، مدیران کشوری و استانی افتتاح شد.

به گزارش کرمان خبر ، دقایقی پیش و با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی، دهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت(ع) استان کرمان در حسینیه ثارالله آغاز به کار کرد.

در نمایشگاه قرآن و عترت(ع) سال جاری بخش‌های مختلفی از جمله کودک و نوجوان، عفاف و حجاب و خانواده سالم، شناخت نحله‌های انحرافی، تجلیل از خادمان و واقفان قرآنی و محافل قرآنی تدارک دیده شده است.

همچنین در بخش هنری نمایشگاه نیز آثار هنری قرآنی در زمینه‌های تذهیب، نگارگری، نقاشی روی سفال و شیشه، معرق، مشبک، آثار حجمی و... ارائه می‌شود. فروش کتاب، محصولات فرهنگی و نرم افزارها، محصولات حجاب و عفاف، کارگاه‌های آموزشی و برگزاری همایش‌های مختلف از دیگر بخش‌ها و برنامه‌های این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه 30 ناشر معتبر کتاب، سی‌دی‌ها و برنامه‌های با محتوای قرآنی در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات خود را در اختیار مردم قرار می‌دهند.

همچنین هر روز یک همایش قرآنی در نمایشگاه برگزار می‌شود که محفل انس با قرآن، مهدویت، نبی اکرم(ص)، مترجمی زبان قرآن کریم و خانواده از جمله این همایش‌هاست.

قرائت زنده قرآن، نشست‌های قرآنی و حضور قاریان برتر کشور نیز از دیگر برنامه‌های جنبی دهمین نمایشگاه قرآن کریم استان کرمان است. دهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت(ع) استان کرمان از امروز تا 17 بهمن ماه جاری همه روزه از ساعت 08 و 30 تا 12 و 30 و عصرها از ساعت 16 تا 21 آماده بازدید علاقه‌مندان است.

فارس