کد خبر: 74430

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله:

حجت‌الاسلام محسن زاده:افشای طلحه‌ها، آسیب به نظام نیست و بیان حق و حقیقت برای دفاع از اسلام و نظام اسلامی از اهم واجبات است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله، گفت: افشای طلحه‌ها، آسیب به نظام نیست و بیان حق و حقیقت برای دفاع از اسلام و نظام اسلامی از اهم واجبات است.


به گزارش کرمان خبر، حجت الاسلام محمدعلی محسن‌زاده بعدازظهر یکشنبه در جمع شورای مرکزی بسیج رسانه استان کرمان، افزود: باید خدا را شکر کنیم که اهداف نظام در عرصه داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی در حال رقم خوردن است.


وی خاطر نشان کرد: امروز عصر انفجار اطلاعات است و نمی‌توانیم از ارتباطات جمعی صحبت کنیم ولی ابزار و امکانات ما لازم و کافی نباشد.


حجت‌الاسلام محسن‌زاده، اظهار نمود: بسیج رسانه باید تلاش کند عزیزانی را که با روحیه بسیجی همکاری می‌کنند، در راستای به روز شدن، مورد حمایت قرار دهد.

وی افزود: مردم حق دارند از بهترین‌ها در همه عرصه‌ها برخوردار باشند و  بسیج رسانه باید مطالبات مردم را منعکس کند.


نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله گفت: آستانه تحمل انتقادات از سوی مسئولین پائین آمده و بسیج رسانه باید محلی برای انتقال حرف‌های مردم به مسئولین باشد.


وی تصریح کرد: اگر همه رسانه‌ها حرف حق مردم را منعکس و منتشر کنند، پشتوانه اجرایی پیدا می‌کند.


حجت الاسلام محسن‌زاده افزود: خواسته‌های مردم فقط اقتصادی نیست و مسائل دیگری مطرح است که مهم‌تر می‌باشند و وظیفه بسیج رسانه است که با احقاق حق و مطالبه‌گری عدالت، در خدمت مردم باشد.


وی اظهار داشت: بسیج رسانه، زبان مردم در مطالبات و زبان نظام برای مردم باشد چرا که عدم آگاهی مردم از خدمات شایسته نظام یکی از مشکلات است.نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله در ادامه گفت: دستاوردهای نظام بسیار زیاد است و انعکاس این دستاوردها روح امید در دل مردم می‌دمد و آستانه تحمل مشکلات را بالا می‌برد، لذا مناسبت است که رسانه‌ها به کارآمدی نظام بپردازند.


وی خاطر نشان کرد: ضعف عملکرد مدیران و مسئولان به حساب نظام گذاشته نشود و رسانه‌ها با شفاف‌سازی در این حوزه عمل کنند.


این مسئول تاکید نمود: افشای طلحه‌ها، آسیب به نظام نیست و بیان حق و حقیقت برای دفاع از اسلام و نظام اسلامی از اهم واجبات است.

وی خطاب به اصحاب بسیج رسانه گفت: با مدیریت و روحیه جهادی و بسیجی، به دفاع از اندیشه و افکار امام(ره) و نظام و قرآن بپردازید.

هجرت نیوز