کد خبر: 74435

اعتراض آیت‌الله گرگانی به آوازه خوانی زنان

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: در شب معراج که به آسمانها رفته بودم ملکوت زنی را دیدم که سر تا پایش تماما به شکل سگ بود

کرمان خبر؛ رسول خدا (صلی الله علیه و آله) می فرمایند:

در شب معراج که به آسمانها رفته بودم ملکوت زنی را دیدم که سر تا پایش تماما به شکل سگ بود و آتش از پائین اش داخل می شد و از دهانش خارج می شد و تازیانه های سهمگین ملائکه ی غضب هر لحظه بر سر آنها نواخته می شد، نعره و صدایشان عالم را گرفته بود. از جبرئیل پرسیدم این شخص کیست؟ گفت: او زنی بوده که در دنیا آوازه خوانی یا نوازندگی می نموده است. 

به گزارش کرمان خبر، آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی  در دیدار اعضای برگزار کننده کنگره شهدای بسیج دانشجویی استان قم که برگزار شد، با اشاره به جایگاه شهید و شهادت در جامعه، گفت: شهدا امتیازی برای کشور ما هستند که خداوند به ما داده است و این یکی از برکات جمهوری اسلامی است.

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی یک حرکت عمومی و مردمی بود، ابراز داشت: حرکت امام خمینی (ره) در چهارچوب خانه ملت بود که همه اقشار جامعه را درگیر خود کرد.

بدون عکس

آیت‌الله علوی گرگانی با تأکید بر این مطلب که انقلاب اسلامی دنیا را حیرت زده کرد، اظهار داشت: مقدمات این انقلاب ۲۵ سال به طول انجامید و خون‌های زیادی در این راه ریخته شد.

این استاد حوزه با اشاره به اینکه غرب و شرق خیلی تلاش کردند که این انقلاب به سرانجام نرسد ولی موفق نشدند، تصریح کرد: این انقلاب در همه جامعه نفوذ کرده بود و همه بازاریان، دانشجو‌ها، حوزویان و ارتشی‌ها را درگیر خود کرده بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه راه شهدا همچنان ادامه دارد، افزود: مسؤولیت ما در این زمینه زیاد است و باید همه توان خود را در راستای تعظیم مقام شهدا صرف کنیم چرا که استقلال کشور و ثبات انقلاب اسلامی را مدیون این عزیزان هستیم.

آیت‌الله علوی گرگانی با تأکید بر این‌که باید جلوی نفوذ بیگانگان در کشور را بگیریم، ابراز داشت: دست‌های بیگانگان در حال خرابکاری در همه ارکان جامعه است و می‌خواهد انقلاب اسلامی را به انحراف کشاند و ما باید با آن مقابله کنیم.

وی با اشاره به این‌که دشمن با لباس حق و اهداف مقدس به میدان می‌آید، اظهار داشت: آن‌ها می‌خواهند فرزندان این انقلاب را به انحراف بکشانند و فریب دهند و ما باید در این زمینه بسیار هوشیار باشیم نگذاریم آن‌ها به اهداف خود برسند.

آیت الله علوی با تأکید بر این‌که انقلاب اسلامی ایران با همه انقلاب‌های دیگر دنیا تفاوت بسیاری دارد، تصریح کرد: انقلاب ما بر پایه دین و مذهب است و خون‌های بسیاری برای آن ریخته شده است.

این مرجع تقلید در پایان با اعتراض نسبت به تک خوانی خواننده‌های زن در کشور و مجوز وزارت ارشاد به انتشار آلبوم تک خوانی بانوان، خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم برخی‌ها اهداف امام و انقلاب را به بیراهه بکشانند و عزت زنان جامعه را به بازی بگیرند چرا که یکی از اهداف امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی تکریم زن و مقام زن در جامعه است.روضه نیوز