کد خبر: 74652

از 28 بهمن تا یکم اسفند

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوبشرق کشور گفت: نمایشگاه برق و الکترونیک با حضور شرکت های تولید کننده از سراسر کشور در کرمان برگزار می شود.

کرمان خبر: محمد حسین میرزایی گفت: این نمایشگاه از 28 بهمن تا یکم اسفند امسال در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کرمان برپا می شود.

وی بیان کرد: نمایشگاه برق و الکترونیک با حضور شرکت های تولید کننده در زمینه برق، مخابرات و الکترونیک و با بیش از 30 برند مطرح ایران در این بخش افتتاح خواهد شد.

وی گفت: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر یکهزار و 500 متر مربع در یکی از سالن های نمایشگاه بین المللی جنوبشرق برگزار می شود و قرار بر این بود یک سالن هم برای نمایش تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شود که به علت همزمانی با نمایشگاه های تخصصی پزشکی در کشور به نیمه اول سال آینده موکول شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوبشرق از برنامه های دیگر نمایشگاه بین المللی به برپایی نمایشگاه فرش دستباف و بافته های روستایی عشایری، نمایشگاه مواد غذایی و آشامیدنی و اقوام ایرانی تا پایان امسال اشاره کرد.

وی کمک به توسعه و رشد اقتصاد استان را یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه ها عنوان کرد و گفت: تاکنون در برگزاری نمایشگاه ها این هدف نشان داده شده و آشنایی مردم استان با برندهای روز تولید شده در هر بخش از سایر اهداف است.

میرزایی تصریح کرد: مردم کرمان از نمایشگاه های برگزار شده در همه زمینه ها استقبال خوبی انجام داده اند.

وی افزود: بیش از 65 هزار نفر از نمایشگاه مرتبط با صنایع دستی بازدید کردند که در نوع خود بی سابقه بود.ایرنا