کد خبر: 74729

به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان

دومین دوره مسابقه بزرگ «انقلاب من، آرمان من» با هدف آشنایی هر چه بیشتر جوانان و دانش‌آموزان با آرمان‌های انقلاب اسلامی با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان و موسسه جوانان آستان قدس رضوی در مدارس پسرانه و دخترانه مقطع متوسطه استان برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان خبر، تلاش برای رشد و ارتقاء هویت دینی و انقلابی جوانان و نوجوانان، ایجاد فعالیت‌های خودجوش و مردمی، آشنایی با آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقه ملی می باشد.

این مسابقه ویژه عموم نوجوانان و جوانان در سراسر کشور، تدارک دیده شده است . در این مسابقه نوجوانان و جوانان بوسیله فرم‌های شرکت در مسابقه، اقدام به جمع‌آوری شعار و امضاء از اطرافیان خود خواهند کرد.

جملات و شعارهای خلاقانه‌ای که از بیانات امام(ره) و مقام معظم رهبری الهام گرفته شده ویا اینکه با محوریت انرژی هسته‌ای باشد، از امتیاز بیشتری برخوردار است.به کسانی که زیباترین و  بیشترین شعار را جمع‌آوری کرده باشند، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و خرید تبلت و جوایز ارزنده دیگر اهداء خواهد شد.

 علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه ملی «انقلاب من، آرمان من» می‌توانند به نشانی اینترنتی www.shajar.ir  یا به دفاتر انجمن اسلامی مدارس مراجعه نمایند.