کد خبر: 74811

آیا ما را امیدی به برنامه های بهتری از شبکه استانی است؟

صادقی‌جهانی :استان کرمان دارای شخصیت‌های بنام، اهل فکر و کاردان است و این فرصتی برای موفقیت استان و صدا و سیماست.

کرمان خبر/ امروز در آیینی با حضور معاون امور مجلس و استان‌های سازمان صدا و سیما، نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان، معاون استاندار کرمان، رئیس مجمع نمایندگان کرمان و جمعی از مدیران کل و نیروهای نظامی و انتظامی، ابوالحسن صادقی‌جهانی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام سیدجواد موسوی تقدیر شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان در این آیین با تقدیر از مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار داشت: حجت‌الاسلام موسوی خدمات ارزشمندی را در صدا و سیمای مرکز کرمان انجام دادند.

آیت‌الله سیدیحیی جعفری همچنین با آروزی موفقیت برای ابوالحسن صادقی‌جهانی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان افزود: امیدواریم ایشان نیز با همکاری و حمایت مسئولان و کارمندان مرکز به موفقیت‌های روز‌افزون دست یابند.

امام جمعه کرمان، مدیریت در مجموعه صدا و سیما را امری بااهمیت و خطیر دانست و گفت: از دیدگاه پیامبر اکرم (ص) بهترین مدیر فردی است که مجموعه‌ای متفرق را منسجم و متحد کند.

جعفری تصریح کرد: اختلاف سلایق نباید منجر به مشکلات بزرگ شود، اگر برای خدا و در راه خداوند حرکت کنیم، نصرت الهی نیز شامل حال ما می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان اذعان داشت: ما نیز نهایت تلاش و همکاری را با صدا و سیما خواهیم داشت.

 

صادقی‌جهانی در آیین معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: استان کرمان دارای شخصیت‌های بنام، اهل فکر و کاردان است و این فرصتی برای موفقیت استان و صدا و سیماست.

وی با تاکید بر اتحاد و وفاق میان نیروها و مسئولان افزود: گفتمان غالب استان و صدا و سیمای مرکز کرمان باید حول کار باشد و این امر در برنامه‌ریزی‌ها و طراحی‌ها مدنظر قرار گیرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان عنوان کرد: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب این است که رسانه‌ باید فضای سعه‌صدر و آستانه تحمل مسئولان را بالا ببرد تا آن‌ها پاسخگو و اهل صحبت و نظر باشند که این امر در فضایی محقق می‌شود که قطبی نشود.

وی خاطرنشان کرد: اگر به دنبال حرکت در جهت مطلوب هستیم نباید لایه وجود داشته باشد، جایی فضای کار حاکم است که آرمان مشترک را خلق کنیم و به عنوان کلام غالب ما باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: یکی از وظایف رسانه‌ ایجاد و افزایش عزت نفس و غرور ملی است، وفاداری سازمانی باید یک آرمان باشد.فارس