کد خبر: 74816

مردم بصیر ایران را چگونه فرض می کند که در افق ذهن خویش نشستن بر کرسی مجلس را تصور می کند؟

صحبت های این محکوم فتنه نمایانگردخالت مستقیم وی در تصمیمات دولتی است و دفتر پل ستار خان وی قلب اقتصادی اصلاح طلبان است.

کرمان خبر/ یک محکوم فتنه که نسبتی هم با  آقای ه دارد با نطق های بی منطقش چندی است رویای نمایندگی مجلس را در سر می پروراند و برای بازگشت به سیاست دست وپا می زند.

اما آنچه اهمیت دارد حضور یک فتنه گر محکوم سیاسی و اقتصادی در اتاق فکر معاون اول رییس جمهوراست!

این محکوم فتنه در مصاحبه ای صحه بر این مطلب گذارده و گفته:جهانگیری تعدادی از دوستان را دعوت می‌کنند، من را هم دعوت می‌کند، البته به‌نظر من آقای جهانگیری بیشتر دنبال این بودند که رابطه ما با دولت برقرار باشد، یعنی یک سرپل ایجاد کردند. من در آنجا خدمت مهمی نمی‌توانم انجام دهم ولی می‌روم و کمک می‌کنم.

صحبت های این محکوم فتنه نمایانگردخالت مستقیم وی در تصمیمات دولتی است و دفتر پل ستار خان وی قلب اقتصادی اصلاح طلبان است.

آیا نقش مرعشی در فتنه ۸۸ و حمایت از سران فتنه تنها برای عدم کفایتش کافی نیست؟

آیا ارتباط با شهرام جزایری، و پرده برداشتن از راز سر به مهرمؤسسه خیریه مولی‏ الموحدین و راه اندازی هواپیمایی ماهان به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی خصوصی تا آن زمان، راه‌اندازی کرمان خودرو، منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، منطقه ویژه اقتصادی سیرجان و اخیر طرح گلخانه های استان کرمان و کسب سود های کلان اقتصادی به بهانه ی یک موسسه ی خیریه جز فساد اقتصادی برای یک محکوم اقتصادی حکایت از عدم کفایت وی ندارد؟

چگونه است دولتی که شعار اعتدال را طنین انداز می کند اشخاصی چون مرعشی را خط مشی گذار دولت می داند؟

مگر جز این است که در زمان ریاست مرعشی بر میراث فرهنگی کشور آقا زادگان فعالیت شان را جهت گسترش قاچاق عتیقه افزایش می دادند؟

اعمال نفوذ حزبی عالی جنابان در شهرداری

چگونه می شود مرعشی قائم مقام آقای کرباسچی در حزب کارگزاران سازندگی که در آن زمان مسئولیت دفتر ریاست جمهور وقت آقای هاشمی رفسنجانی را عهده دار بود ، در توصیه نامه ای به شهرداری منطقه ی دو تهران خواستار تغییر کاربری ده ها باغ که برابر قانون تخریب و مرتفع سازی در آن ها ممنوع بود برای شخصی به نام یوسفی یکی از برج سازان وقت می گردد و در پی اعمال نفوذ مرعشی شهردار منطقه ی دو نیز تغییر کاربری باغات و اختصاص تراکم به آقای یوسفی را مشروط به واگذاری املاک معین اعلام می دارد که متعاقبا آقای یوسفی نیز ملک مورد نظر را به آقای مرعشی واگذار می نماید و براین اساس یکی از مدیران شهرداری منطقه ی دو به نام آقای برهانی از آقای یوسفی می خواهد که ملک را با پلاک ثبتی ۹۷۷ اصلی و ۵۸۸۹ فرعی و به متراژ ۱۱۰۰ متر واقع در ونک بدون پرداخت هیچ وجهی را به اعضاء خانواده آقای مرعشی واگذار می نماید.آیا جز این است که یوسفی به یک حامی قدرتمند و با نفوذ نیاز داشت و با واگذاری ملکی مرغوب به مرعشی که از اعضای مافیای ثروت و قدرت خاندان هاشمی است سعی نمود موانع خود را مرتفع ساخته و منافع بیشماری را کسب نماید؟

گفتنی است مرعشی در آن زمان مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ریال معادل دو و نیم میلیون تومان بابت ملک فوق پرداخت نموده اما در حال حاضر این ملک ارزشی بیش تراز ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰میلیارد ریال را دارد.

از آنجا که آقای یوسفی یکی از شرکا و سهامداران اصلی شرکت شایگان بوده ، بخشی از هزینه های متحمل شده به خود از جمله ملک فوق را در لیست هزینه کرد های شرکت شایگان درآورد ،وی همزمان با پیروزی انقلاب به دلیل داشتن وابستگی به جریان فراماسونری و موضع گیری های ضد انقلابی اش به خارج از کشور متواری می گردد.

مرعشی باورش این است که اسلام نظام اقتصادی ندارد واسلام دین هدایت است، همان طور که نظام مهندسی ندارد نظام اقتصادی هم ندارد،نظام‌های سیاسی و اقتصادی همگی دستاورد‌ تجارب بشری است و تنها نظام‌های موجود را نظام‌ لیبرالیستی و سوسیالیستی می داند و گرایش کارگزاران برای مدیریت کشور را لیبرالیستی می خواند و   می گوید :مگر امام جعفرصادق (ع) متخصص روابط پول و بانک بود که بیاید در این حوزه وارد شود و نظام اقتصادی معرفی کند!

با چنین پیشینه ای مرعشی چگونه به خود اجازه می دهد در امور کشور دخالت نماید ؟مردم بصیر ایران را چگونه فرض می کند که در افق ذهن خویش نشستن بر کرسی مجلس را تصور می کند؟بوتیا