کد خبر: 75546

رئیس پلیس راهور کرمان خبر داد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان کرمان محدودیت‌های ترافیکی روز 29 فروردین در مرکز استان کرمان را اعلام کرد.

کرمان خبر؛ حمید معین‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نامگذاری این روز از سوی حضرت امام خمینی (ره) به نام روز بزرگداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران یک واقعه عظیم در تاریخ ایران اسلامی بود.

وی افزود: از آن جا که به مناسبت این روز، نیروهای مسلح مستقر در شهر کرمان همزمان با سراسر کشور به منظور به نمایش گذاشتن اقتدار و قدرت نظامی و تحکیم، همبستگی و یک‌پارچگی خود مراسم سان و رژه اجرا می‌کنند، لازم است تا طرح ترافیکی ویژه‌ای در محدوده برگزاری مراسم اجرا شود.

معین‌زاده بیان کرد: در کرمان مراسم روز ارتش از ساعت هشت صبح شنبه 29 فروردین ماه در بولوار 22 بهمن اجرا می‌شود و پلیس راهور ماموریت دارد با اجرای طرح ویژه‌ای نسبت به اعمال محدودیت توقف و تردد وسائط نقلیه در محدوده اجرای مراسم و روان‌سازی ترافیک در سایر معابر شهر کرمان اقدام لازم را به عمل آورد.

وی بیان کرد: برابر این طرح تمام مسیرهای منتهی به میدان خواجوی کرمانی ساعت 6 و 30 دقیقه صبح شنبه مسدود و از حرکت یا توقف وسائط نقلیه غیر مجاز در مسیرهای ذکر شده جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمان اظهار کرد: تقاطع نیمه شعبان به سمت شمال، سه راه 17 شهریور - خیابان سرباز به سمت غرب، میدان علی‌بن ابیطالب(ع) به سمت جنوب، سه راه بلوار ابراهیم خلیل‌الله به سمت شرق محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: مسیر سه راه ادیب - پیروزی به سمت شرق، سه راه شهیدان اعتباری - فرهنگ به سمت شرق و از سه راه سلمان فارسی به سمت جنوب در طرح محدودیت ترافیکی است و از ساکنان این مناطق درخواست می‌کنیم در ساعات اجرای طرح از مسیرهای جایگزین برای تردد با خودرو استفاده کنند. فارس