کد خبر: 75686

استاندار کرمان:

استاندار کرمان گفت با اشاره به ضرورت انجام هرچه رسیدگی بیشتر به مناطق کویری شهداد از پیگیری سه طرح در این منطقه خبر داد.

کرمان خبر/ سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور، استاندار و نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز به منظور بررسی طرح جامع گردشگری شهداد و بررسی طرح‌های حوزه اشتغال روستایی از  این منطقه بازدید کردند.

رزم حسینی در حاشیه سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به شهداد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به ضرورت انجام هرچه بیشتر رسیدگی به مناطق کویری شهداد سه طرح را پیگیری می‌کنیم.

استاندار کرمان در توضیح بیشتر این سه طرح تصریح کرد: آبادسازی و احیای قلعه شهداد, ایجاد کمپ‌های جدید در منطقه کلوتی شهداد وراه اندازی کاروان ها کویرگردی است.

وی افزود: با توجه به ظرفیت بی نظیر شهداد در زمینه منابع طبیعی و گردشگری لازم است در این بخش طرح‌هایی را پیگیری و بررسی کنیم.

رزم حسینی با اشاره به چهارمین سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از استان کرمان گفت: باید تخصیص منابع و اعتبارات در مناطق تاثیرگذار صورت بگیرد.

استاندار کرمان همچنین از احداث یک هتل سه ستاره در منطقه شهداد برای جذب گردشگر بیشتر خبر داد.

وی همچنین یاداور شد: اکنون شهداد به عنوان منطقه ای شده است که بیشتر از آن مهاجرت می‌کنند اما باید با برنامه ریزی صحیح این منطقه به منطقه ای مهاجر پذیر تبدیل کنیم. تسنیم