کد خبر: 75741

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری:

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری کرمان گفت: روز گذشته به مناسبت روز زمین پارک،مجموعه جنگل قائم ،محور گردشگری جاده کوهپایه و اراضی پشت سایت لندسیل زباله توسط این سازمان و با هم کاری مناطق چهارگانه و سازمان پارک ها و فضای سبز پاکسازی شد.

کرمان خبر/ اسماعیل جهانشاهی با اشاره به اینکه طبیعت و فضای سبز بزرگ ترین نعمتی است که خداوند در اختیار ما قرار داده، اظهار داشت: در این راستا حفاظت و نگهداری از محیط زیست و منابع طبیعی باید در جامعه فرهنگ سازی و نهادینه شود و همه برای نظافت و تمیزی نگه داشتن محیط زیست خود تلاش کنند.

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری کرمان با بیان اینکه انسان ناآگاهانه با ریختن زباله در طبیعت ضررهای جبران ناپذیری به خود و نسل‌های آینده می‌زند، از شهروندان و علاقه مندان به طبیعت خواست تا در جهت ارتقای فرهنگ زیست محیطی و ایجاد فضایی مناسب برای فرهنگ‌سازی در جهت جلوگیری از تخریب و آلودگی محیط زیست تلاش و کوشش کنند.

جهانشاهی افزود: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و حضور و استقبال بیشتر شهروندان از پارک‌ها و فضاهای سبز لازم است که در حفظ و نگهداری این فضاها، شهرداری را یاری کنند. تسنیم