کد خبر: 75856

با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مدیرکل آموزش و پرورش استان،مربیان، اولیاء و مسئولین مدارس و دانش آموزان آیین اختتامیه و اهداء جوایز جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب برگزار شد.

به گزارش کرمان خبر ،با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مدیرکل آموزش و پرورش استان،مربیان، اولیاء و مسئولین مدارس و دانش آموزان آیین اختتامیه و اهداء جوایز جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب برگزار شد.

جناب آقای علامتی که به جهت حضور در برنامه اختتامیه جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب میهمان خطه کریمان بودند در سخنرانی خود در این مراسم ضمن تبریک ایام مبارک ماه رجب و ولادت با سعادت امام علی ع ، جشنواره مدرسه انقلاب را امتداد جریان انقلاب سال 57 دانستد

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کادر اتحادیه استان کرمان در طول سالهای گذشته ،مراتب سپاس خود را از همدلی ها و همکاری های مدیرکل آموزش و پرورش و مدارس استان کرمان اعلام داشتند.

همچنین ایشان با اشاره به مراسم پنجمین  پاسداشت ادبیات حماسه و مقاومت و رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب آن 23 نفر و گرامیداشت حماسه آفرینی های مردم کرمان در دوران دفاع مقدس، سردار حاج قاسم سلیمانی را افتخار مردم کرمان و جهان اسلام دانستند و دانش آموزان انجمنی را آینده سازان ایران اسلامی و سردار سلیمانی های آینده سپاه اسلام برشمردند.

وی با اشاره به اهمیت و عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به نسل نوجوان و قشر دانش آموز، افتتاح و رونمایی از نسخه نوجوان سایت khamenei.ir را در همین راستا و اهمیت این موضوع دانستند. ایشان اتحادیه استان کرمان را اتحادیه ای واقعا تشکیلاتی ، پویا ،خلاق و همراه با طراحی برنامه های نو و جنبشی توصیف کرده و از زحمان مسئول و اعضای کادر اتحادیه این استان تقدیر و تشکر نمودند.

 همچنین جناب آقای جهانگیری نیز طی سخنانی ضمن تشکر و سپاس از فعالیت ها و همکاری های اتحادیه در جهت بخشی و ایجاد برنامه جنبشی در بین تشکل ها و مدارس استان، لزوم هر چه بیشتر همگرایی تشکل ها را با مسئولین آموزش و پرورش را یاد آور شدند و  مدرسه ای را که در آن رشد و بالندگی و آموزش خوب اجرا می شود را مدرسه انقلاب دانستند. همچنین ایشان اهمیت هماهنگی خانواده ها با مربیان تشکل ها و مدارس  را در تعمیق فعالیت های پرورشی و تربیتی را خاطر نشان کردند.

در پایان این مراسم از زحمات مسئولین، مدیران ، مربیان ، والدین  و دانش آموزان برتر در این جشنواره با اهدا لوح سپاس و تندیس تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

 

 

 

 

پرچمداران