کد خبر: 75869

دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می کند

یکشنبه سیزدهم اردیبهشت، ساعت 9:30، دانشگاه شهید باهنر، تالار وحدت

سعید نصیری، مسئول گروه جهادی سفیران رهبر دانشگاه شهید باهنر کرمان در گفتگو با کرمان خبر از برگزاری همایشی با بررسی فعالیت های گروه های جهادی در مناطق جنوب استان کرمان خبر داد و افزود : در این همایش برای نخستین بار رونمایی و اکران عمومی مستند "نقطه ضعف" را خواهیم داشت.

مسئول گروه جهادی سفیران رهبر تشریح کرد: هدف از ساخت مستند "نقطه ضعف" این بود که مسئولان استان مشکلات را ببینند و گامی در جهت رفع این مشکلات بردارند.

به گزارش کرمان خبر مستند "نقطه ضعف" ، کاری از اعضای اردوهای جهادی دانشگاه شهید باهنر است که به همت بسیج دانشجویی تولید شده است و مربوط به شهریور ۹۳ در شهرستان قلعه گنج و منطقه رمشک می باشد.

اکران عمومی این مستند صبح یکشنبه  ۱۳ اردیبهشت ساعت ۹:۳۰ تالار وحدت دانشگاه باهنر کرمان می باشد که با حضور مسئولین دانشگاه و دانشجویان برگزار می گردد.
 

مسئول گروه جهادی سفیران رهبر دانشگاه شهید باهنر کرمان ادامه داد:  مهمان ویژه این همایش مهندس جوانی، کارشناس ارشد MBA و مستندساز آثاری چون " جنگ موریانه ها" و "علیه خانواده ها"  است که در حوزه جنگ نرم نیز فعالیت دارند.

به گزارش کرمان خبر، گروه جهادی سفیران رهبر در قالب تیم هایی درعرصه های آموزشی، فرهنگی و عمرانی به مناطق محروم جنوب استان اعزام می شوند که اغلب مردم این مناطق از اهل تسنن هستند.

DSCN1362

نصیری ،  بالا بردن سطح فرهنگی مردم منطقه را ، دغدغه اصلی گروه جهادی سفیران رهبر می داند و وجود چنین مناطق محرومی را برای پهناورترین استان کشور با داشتن ذخایر و معادنی غنی، یک نقطعه ضعف دانست واظهار تاسف کرد. 

 

وی ادامه داد: به دور از عدالت است که مرکز استان  شهربازی های سرپوشیده داشته باشد اما شهرهای جنوب استان حتی از نعمت یک پارک ساده با امکانات معمولی هم محروم باشند و خواستار توجه بیشتر مسئولین به ساکنین این مناطق شد.

 

خبرهای مرتبط:

مستند"نقطه ضعف"

 دانلود آنونس مستند"نقطه ضعف"