کد خبر: 76073

مدیرکل ارشاد کرمان خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: مبارزه با تهاجم فرهنگی و حفاظت از هویت ایرانی اسلامی یک راهبرد است

کرمان خبر / "فرشید فلاح" عصر دیروز در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به برگزاری «روز کرمان» در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اظهار کرد: 25 اردیبهشت ماه جاری روز کرمان در این نمایشگاه ساعت 10 صبح در نمایشگاه تالار اهل قلم برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم حجت الاسلام انصاری معاون رییس جمهور، استاندار و جمعی از فرهیختگان و بزرگان استان کرمان حضور خواهند داشت.

فلاح تصریح کرد: همچنین در روز جمعه رونمایی از کتاب «عطای قهرمان» برای قدردانی از خدمات آقای «عطا احمدی» و تقدیر از ایشان را داریم و از افرادی که خدمات موثری در ترویج کتاب و کتابخوانی در سال گذشته داشته اند تقدیر می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در ادامه گفت: هفته فرهنگی کرمان از 16 تا 23 مردادماه امسال در برج میلاد تهران برگزار می شود و در این هفته نمایشگاه های متعددی از تولیدات فرهنگی، اقتصادی و ... استان در قالب کمیته های متعدد برپا و برنامه های زیادی اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: برگزاری مراسم تجلیل از خدمات 35 ساله حجت الاسلام دعایی از یاران امام و مبازران قبل از انقلاب با شکوه تمام در تهران برگزار شد.

فلاح تصریح کرد: تجلیل از بزرگان و فرهیختگان نیاز جامعه امروز ماست. مبارزه با تهاجم فرهنگی و حفاظت از هویت ایرانی اسلامی یک راهبرد است و تا فعالیت های اجرایی مانند تجلیل بزرگان برگزار نشود، شعارها جنبه عملیاتی پیدا نمی کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان افزود: تجلیل از دعایی تجلیل از همه مردم کرمان بود و ایشان و آیت الله جعفری نمونه هایی از مردم و فرهنگ کرمان هستند. ایسنا