کد خبر: 76197

جانشین فرمانده کل سپاه:

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شخصیت شهید حسین بادپا اعجازی از تربیت نبوی امام راحل است.

به گزارش کرمان خبر، سردار حسین سلامی عصر امروز در آیین یادواره شهید مدافع حرم سردار حسین بادپا با تبریک میلاد امام حسین (ع) اظهار داشت: امام حسین (ع) نشانه زیبایی‌های عالم هستی است و تولد امام حسین (ع) تولد عدالت، میلاد نور، شهادت، ایثار و گذشت است.

وی ادامه داد: امام حسین (ع) علیه ظلم زمان می‌ایستد و اصحابش را از دست می‌دهد و سرانجام تنها می‌ماند و در مقابل دیدگان خواهرش زینب (س) در میان شمشیرها محاصره می‌شود و سر مبارکش از پیکر جدا و خانواده‌اش اسیر می‌شوند تا بزرگ‌ترین قیام تاریخ بشر شکل بگیرد.

این فرمانده ارشد اضافه کرد: تاریخ با عاشورا رنگ رخسار خون برای دفاع از اسلام به خود گرفت و بزرگ‌ترین حجت خداوند در برابر چشمان خداوند الی‌الابد قرار می‌گیرد و امام حسین (ع) با فداکاری هنرمندانه خود در آسمان و زمین رخ گشود و مرز زمان را پیمود و بر قلب‌ها و دل‌ها نشست و درس‌های جاودانگی به همه بشریت و تاریخ داد.

سلامی اضافه کرد: هر روز نام بلند حسین (ع)  قد کشید و بخش‌های مهمی از زمین را در برگرفته و همه به او عشق می‌ورزند و نقطه کانون حریت و آزادی می‌شود.

وی همچنین میلاد مظهر جوانمردی حضرت عباس (ع) و میلاد مبارک امام سجاد (ع) را تبریک گفت و افزود: شرکت در مجلس شهدا توفیقی است که خداوند نصیب انسان می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شهید بادپا جانبازی فداکار بود که شخصیت او اعجازی از تربیت نبوی امام راحل است.فارس