کد خبر: 76242

فرمانده سپاه ثارالله کرمان:

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: خدامحوری درون جامعه ایرانی ریشه دوانده است، اینکه الآن هویتی ملی و دینی داریم، برای این است که سر تعظیم به قرآن و ائمه اطهار (ع) فرود آورده‌ایم، لذا دست خداوند همیشه هم‌یار ماست.

کرمان خبر/ سردار روح‌الله نوری صبح امروز در آیین صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح استان کرمان با بیان اینکه امروز سالروز بازپس‌گیری خرمشهر است، اظهار داشت: پس از ظهور امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی موازنه قوا در سطح جهانی به هم خورد و به این جا رسیدیم که دیگر ابر قدرت‌ها تصمیم‌گیرنده برای سرنوشت یک کشور نیستند.

وی افزود: کشور ایران قبل از انقلاب اسلامی مورد تجاوز کشورهای قدرتمند جهان مانند آمریکا، پرتغال، انگلیس و... بوده است و فراز و نشیب‌های بسیاری را طی کرده و طی تاریخ دچار همه نوع جنگی شده است که سربلند بیرون آمده و اکنون با انقلاب اسلامی در این جایگاه قدرتمند قرار داریم.

نوری تصریح کرد: خدامحوری درون جامعه ایرانی ریشه دوانده است، اینکه الان هویتی ملی و دینی داریم، برای این است که سر تعظیم به قرآن و ائمه اطهار (ع) فرود آورده‌ایم، لذا دست خداوند همیشه هم‌یار ماست.

وی بیان کرد: ایران از تمام جهات قدرتمند است، چنان که سال 1332 رئیس جمهور آمریکا گفته است «اگر ایران دست هر کشوری باشد می‌تواند موازنه قوا را بر هم بزند»، لذا اساس ما خدامحوری است و با این تفکر به راه خود ادامه می‌دهیم.

نوری اذعان داشت: امروز به برکت دین، انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و خون شهدا و رزمندگان و حضور جانانه این ملت در صحنه انقلاب و مقاومت ما نه تنها بر مسلمانان جهان بلکه در دل تمام مردم مظلوم جهان تاثیر گذاشته است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: ما شاهدیم که در بحث مذاکرات هسته‌ای بیشتر کشورها پشت سر 5+1 هستند، اما می‌بینیم که نمایندگان این ملت در برابر همه مستکبران با قامتی بلند ایستاده‌اند و امیدواریم با عنایات خداوند، خون شهدا، استقامت ملت و ولی‌فقیه این ملت رشید به سرانجام برسد.فارس