کد خبر: 76383

طی برنامه زمان‌بندی شش ماهه صورت گیرد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام اسناد زمین‌های متعلق به دانشگاه علوم پزشکی طی برنامه زمان‌بندی شش ماهه دریافت شود.

به گزارش کرمان خبر ، محمدرضا پورابراهیمی صبح امروز در بازدید از مراکز آموزشی در حال ساخت‌ دانشگاه علوم پزشکی کرمان در نشستی با اعضای هیئت امنای دانشگاه اظهار داشت: درباره بحث زمین‌های متعلق به دانشگاه طی برنامه زمان‌بندی شش ماه زمین‌هایی که سند ندارند، باید تمام اسناد آنها پس گرفته شود تا بر‌اساس آن تصمیم نهایی را بتوان اتخاذ کرد.

به گفته وی، در حوزه اداری و کلاس‌های آموزشی کارهای خوبی در حال انجام است به همین منظور باید تلاش کرد بهترین شرایط را برای ایجاد هر چه بهتر فضاهای آموزشی فراهم کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به کمبود تختخواب برای بستری بیماران تصریح کرد: بیمارستان شهید باهنر کرمان با 40 درصد پیشرفت مدت‌ها‌ بلاتکلیف مانده و باید هر چه سریعتر در مورد تکمیل این بیمارستان اقدام شود تا بخشی از نیازهای مراجعان در این زمینه جبران شود.

پورابراهیمی ادامه داد: با توجه به حوزه مسائل عمرانی که در سطح دانشگاه در حال انجام است، باید از ظرفیت‌های استان کرمان در زمینه خرید وسایل و امکانات و بحث استفاده از نیروی انسانی مورد نیاز استفاده شود تا شاهد رونق اقتصادی در کرمان باشیم.

نایب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس تأکید کرد: برای بهبود شرایط موجود در حوزه درمان و برای افزایش کیفیت خدمات در این بخش باید طبق برنامه زمان‌بندی در حوزه امکانات و تجهیزات برای کوتاه مدت ترمیم و برای بلند مدت کار‌ پایه‌ای صورت گیرد.

فارس