کد خبر: 76397

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان شهید باهنر کرمان با ۴۰ درصد پیشرفت، مدت‌ها بلاتکلیف مانده و باید هر چه سریعتر در مورد تکمیل این بیمارستان اقدام شود تا بخشی از نیازهای مراجعین در این خصوص جبران شود.

کرمان خبر/ محمدرضا پورابراهیمی در نشست اعضاء هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان اظهار داشت: برای رونق اقتصادی استان در حوزه مسائل عمرانی دانشگاه از ظرفیت‌های استان کرمان استفاده شود.

نایب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس شورای اسلامی  بیان کرد: در مورد بحث زمین‌های متعلق به دانشگاه طی برنامه زمان‌بندی شش ماه زمین‌هایی که سند ندارند همه اسناد آن‌ها گرفته شود تا براساس آن تصمیم نهایی را بتوان اتخاذ کرد.

وی افزود: در حوزه اداری و کلاس‎‌های آموزشی کارهای خوبی در حال انجام است و باید تلاش کرد بهترین شرایط را برای ایجاد هر چه بهتر فضاهای آموزشی فراهم کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به کمبود تختخواب برای بستری بیماران تصریح کرد: بیمارستان شهید باهنر کرمان با 40 درصد پیشرفت مدت‌ها بلاتکلیف مانده و باید هرچه سریعتر در مورد تکمیل این بیمارستان اقدام شود تا بخشی از نیازهای مراجعین در این مورد جبران شود.

پورابراهیمی با اشاره به حوزه مسائل عمرانی که در سطح دانشگاه که در حال انجام است عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های استان کرمان در زمینه خرید وسایل و امکانات و بحث استفاده از نیروی انسانی مورد نیاز استفاده شود تا شاهد رونق اقتصادی در کرمان باشیم.

وی تاکید کرد: برای بهبود شرایط موجود در حوزه درمان و برای افزایش کیفیت خدمات در این بخش باید طبق برنامه زمان بندی در حوزه امکانات و تجهیزات برای کوتاه مدت ترمیم و برای بلند مدت کار پایه‌ای انجام شود.تسنیم